اعضای هیات‌مدیره و مدیرعامل جدید بانک اقتصادنوین معرفی شدند

مراسم تجلیل از مدیرعامل و اعضای هیات‌مدیره سابق و معارفه مدیرعامل و اعضای هیات‌مدیره جدید بانک اقتصادنوین با حضور نمایندگان سهامداران عمده، تعدادی از مشتریان، مدیران عامل شرکت‌های وابسته، معاونان و مدیران بانک اقتصادنوین برگزار شد.

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، در این مراسم مهندس محمد صدرهاشمی‌نژاد، بنیان‌گذار این بانک طی سخنانی ضمن قدردانی از زحمات و تلاش‌های مدیرعامل و اعضای هیات‌مدیره قبلی این بانک گفت: امروز پس از گذشت 8 سال حضور آقای «معتمدی» در بانک، اقتصادنوین، بانکی کارآمد و سازمان یافته به‌شمار می‌رود. وی با اشاره به اینکه بانک اقتصادنوین با وجود اتفاقات کوچک و بزرگ توانسته سلامت خود را حفظ کند، افزود: افتخار بانک اقتصادنوین دوری از حاشیه و حفظ خوشنامی است. حسن معتمدی، مدیرعامل سابق بانک اقتصادنوین نیز در این مراسم ضمن تشریح اقدامات صورت گرفته در بانک اقتصادنوین طی سال‌های گذشته گفت: بانک اقتصادنوین امروز در پانزدهمین سال فعالیت خود به بانکی با ثبات بدل شده که الگوهای عملیاتی بانکی در آن اجرایی شده است.

 

وی اظهار کرد: ساختار، کارکنان و سهامداران نقطه تمایز بانک اقتصادنوین در نظام بانکی کشور هستند که زمینه موفقیت بانک را فراهم می‌کنند. وی به ترکیب سرمایه انسانی بانک اقتصادنوین اشاره کرد و گفت: اقتصادنوین در حوزه سرمایه انسانی و به‌کارگیری نیروهای مجرب در نظام بانکی ممتاز است، ضمن اینکه بخش عمده‌ای از کارکنان بانک از جمله مدیران میانی این بانک را نیروهای جوان تشکیل می‌دهند که نقطه تمایز بانک در نظام بانکی کشور به‌شمار می‌رود. علی‌اصغر سفری، مدیرعامل بانک اقتصادنوین نیز در این مراسم ضمن قدردانی از تلاش مدیرعامل پیشین این بانک گفت: آقای «معتمدی» به همراه هیات‌مدیره بانک اقتصادنوین، همگی از مدیران لایق و ممتاز نظام بانکی به‌شمار می‌روند و در دوره حضور خود در این بانک با درایت بانک را هدایت و مدیریت کردند که این تلاش‌ها شایسته قدردانی است.

 

وی با اشاره به جایگاه شایسته بانک اقتصادنوین در نظام بانکی کشور گفت: نخستین بانک خصوصی جمهوری اسلامی ایران با سعه صدر و حسن تدبیر موسسان و بنیانگذاران، همت مدیران کارآزموده و تلاش کارکنان خستگی‌ناپذیر به‌خوبی مراحل رشد و پیشرفت خود را طی کرده و امروز از جایگاه رفیع و شایسته‌ای در نظام بانکی کشور برخوردار است.وی با اشاره به توانمندی‌های این بانک در همه شاخص‌ها و عرصه‌ها گفت: بانک اقتصادنوین در آینده با نگرشی نو و بسیج تمام امکانات و توانمندی‌های خود به شکل موثرتری در بازارهای داخلی و بین‌المللی حضور خواهد داشت و تلاش خواهد کرد به افتخاراتی در خور نام ایران دست پیدا کند.

  جوایز نقدی ماهانه بانک اقتصاد نوین برای برندگان حساب‌های قرض‌الحسنه

 

سفری به رقابت در بازار پولی کشور اشاره کرد و گفت: وجود بانک‌های قدیمی با شعب گسترده در کنار قانون‌شکنی موسسات غیرمجاز، فضای نابرابر رقابتی در این عرصه ایجاد کرده است، به‌رغم این محدودیت‌ها بانک اقتصادنوین در جایگاه مناسبی از نگاه مشتریان قرار دارد و تلاش خواهیم کرد این جایگاه همچنان توسعه یابد. مدیرعامل بانک اقتصادنوین در ادامه سخنان خود به لزوم پیشرو بودن این بانک در نظام بانکی اشاره کرد و گفت: نخستین بانک خصوصی کشور بودن ایجاب می‌کند که بانک اقتصادنوین در ارائه خدمات و معرفی محصولات همواره پیشرو باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.