بیمه رازی اولین و تنها شرکت بیمه ای در ایران با رتبه اعتباری بین المللی

بیمه رازی اولین و تنها شرکت بیمه ای در ایران رتبه اعتباری بین المللی دریافت کرد.

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی بیمه رازی، نشست خبری مدیر عامل بیمه رازی با اصحاب رسانه روز شنبه اول آبان ماه در ساختمان مرکزی بیمه رازی برگزار شد و دکتر یونس مظلومی طی نشست فوق اعلام کردند شرکت بیمه رازی به صورت رسمی موفق به کسب رتبه اعتباری از مؤسسه بین المللی Capital intelligence شد.

 

گفتنی است شرکت بیمه رازی اولین و تنها شرکت بیمه ای در ایران می باشد که توانسته است از اتحادیه اروپا اعتبار اخذ نماید.

شرکت بیمه رازی در این مرحله توانست رتبه +A در سطح داخلی و رتبه +B در سطح بین المللی دریافت نماید.

مدیر عامل بیمه رازی خاطر نشان کرد: این شرکت از ابتدای سال جاری تا کنون 490 میلیارد تومان حق بیمه صادر کرده است که این میزان نسبت به مدت مشابه در سال گذشته 70 درصد افزایش داشته است.

وی افزود: ما در شرکت بیمه رازی به دنبال افزایش سهم بازار به معنی صرف نیستیم بلکه آنچه که مد نظر ماست سودآوری، حفظ توانگری مالی و ارائه نرخ های منطقی به طوری که به ما اجازه پوشش ریسک بدهد. وی البته بر این نکته تاکید کرد که بیمه رازی در نظر دارد سیاست فروش متنوع را در دستور کار قرار دهد.

مدیرعامل بیمه رازی تربیت نیروی انسانی توانمند درصنعت بیمه را یکی از نکات مهم دانست و گفت که در 14 سال دوران خصوصی سازی صنعت بیمه ، این صنعت نتوانسته  به ازای 30 شرکت حاضر در این صنعت نیروی انسانی متخصص تربیت کند. وی، تصریح کرد که در شرکت بیمه رازی، هر نیروی انسانی  70 نفر ساعت آموزش مربوط به دوره های آموزش  بیمه ای را در طول یکسال پشت سر گذارده که این شرکت در این راستا، خدمت بزرگی به صنعت بیمه کرده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.