پرداخت امن و راحت با نرم افزار موبایلی ماناپی

نرم افزار موبایلی "ماناپی" پس از طی آخرین مراحل توسعه ای خود، به بازار ارائه شد.

عصر بانک؛ماناپی یک نرم افزار موبایلی امن برای انجام فعالیت های پرداختی است که با استفاده از آن می توان کد شارژ خرید یا بصورت مستقیم موبایل خود را شارژ و همچنین از طریق شناسه قبض و پرداخت و بارکدخوان، قبض خود را پرداخت کرد.

 

این نرم افزار که توسط شرکت فناپ طراحی شده، با بسیاری از نرم‌افزارهای خرید شارژی که در بازارهای مختلف اندرویدی وجود دارد، متفاوت است. رابط کاربری بسیار ساده، تعریف طیف متنوعی از کارت‌های بانکی عضو شتاب، خرید سریع شارژ، خرید شارژ برای اعضا خانواده و دوستان و از همه مهمتر، گرفتن جایزه در لحظه، تفاوت‌های ماناپی با دیگر اپلیکیشن‌های موجود است.

یکی از مهمترین جذابیت‌های این نرم افزار موبایلی، قرعه‌کشی در لحظه است. کاربران می توانند در هر مرحله با به حد نصاب رسیدن امتیاز، وارد ماشین جایزه شوند و در همان لحظه در قرعه‌کشی شرکت و جایزه دریافت کنند.

روش‌های دریافت امتیاز در ماناپی تنها خرید شارژ و پرداخت قبض نیست، بلکه برای فعالیت‌هایی همچون نصب نرم افزار، تکمیل پروفایل، دعوت دوستان و ورود برای اولین بار هم امتیازهایی در نظر گرفته شده است.

گفتنی است نسخه اندروید این نرم افزار در مایکت، بازار و سایت ماناپی به آدرس  manapay.com و  نسخه ios آن در اپل استور قابل دریافت است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.