مدل آموزش آبشاری دربانک قرض الحسنه رسالت کلیدخورد

جلسه هم اندیشی کارشناسان حقوقی بانک قرض الحسنه رسالت برگزار واولین تجربه موفق در پیاده سازی مدل آموزش آبشاری کلیدخورد.

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی بانک قرض الحسنه رسالت،این جلسه آموزشی درساختمان مرکزی بانک باحضور مسوولین وکارشناسان حقوقی استان ها وبا هماهنگی مرکز برنامه ریزی و توسعه با مدیریت اعتبارات و حقوثی  بانک قرض الحسنه رسالت برگزار شد.

 

مدیراعتبارات وحقوقی بانک قرض الحسنه رسالت در این جلسه هم اندیشی باتاکید بر توسعه وتقویت فرهنگ قرض الحسنه گفت:هدف از برگزاری این نشست ها،ضرورت آشنایی مدیریت اعتبارات وحقوقی با مشکلات عملیاتی واحدهای حقوقی در استان ها به منظور اصلاح فرایندها ودر جهت جلوگیری از تداخل وظایف وفعالیت های این واحد با سایر واحدهای مدیریت استان هاست.

صنعتی فرد ایجاد انسجام و وحدت رویه حقوقی را از اولویت های این مدیریت بیان کرد وافزود:در همین راستا و برای تحقق این مهم درصدد تهیه و تدوین آیین نامه، بخشنامه ودستورالعمل هایی در جهت بررسی، اصلاح و بهبود عملکرد شعب و واحدها در انجام امور جاری آنها هستیم.
وی اظهارداشت:کوشش شده تا بر اساس یک برنامه منظم، یکپارچه وتوسعه ساز و همچنین پیاده سازی ابزارها و دستورالعمل های مورد نیاز این موضوع را مدیریت نماییم.

در ادامه آذربرزین کارشناس حقوقی مدیریت اعتبارات و حقوقی با قدردانی از کوشش کارکنان  واحدهای حقوقی در کل کشور در راستای پیشبرد اهداف بانک، برگزاری چنین جلساتی را در جهت تعامل و هم اندیشی کارشناسان حقوقی و ایجاد وحدت رویه مثمر ثمر ارزیابی کرد و در خصوص موضوعات اساسی که در نتیجه جلسه پیشین از سوی استان ها عنوان شده بود به صورت مختصر توضیحاتی را ارائه داد.

مقرر شد این جلسات هم اندیشی به صورت مستمر ادامه داشته و موارد مورد توافق در نشست ها در برنامه های آموزشی شش ماه دوم سال جاری به روسای شعب آموزش داده شود. در پایان به شرکت کنندگان، دو جلد کتاب و هدیه ای به رسم یادبود اعطا شد. در این جلسه زارع مدیرواحد تطبیق و نقوی مشاور آموزش مرکز برنامه ریزی و آموزش حضور داشتند.

  بانکداری اجتماعی خدمتی منحصر به فرد در بانک قرض الحسنه رسالت

گفتنی است جلسه پیشین مدیریت اعتبارات و حقوقی بانک قرض الحسنه رسالت اردیبهشت ماه سال جاری باحضور مسوولین حقوقی استان ها و در محل پژوهشکده سیاست گذاری دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.