برگزاری دوره آموزشی بانکداری خُرد در آکادمی سامان

به‌منظور توانمندسازی رؤسا و معاونان شعب و کارشناسان بانک سامان در زمینه بانکداری خرد، یک دوره آموزشی با همکاری مؤسسه RBA انگلستان در آکادمی سامان برگزار شد.

عصر بانک؛ به گزارش اداره روابط عمومی بانک سامان، دکتر داود سوری، رئیس آکادمی سامان درخصوص این برنامه گفت: این دوره آموزشی در ادامه برنامه‌های آموزشی بین‌المللی با حضور رؤسا و معاونان شعب بانک، کارشناسان مدیریت‌های بازرسی و تطبیق و مبارزه با پولشویی از 19 خرداد تا 10 تیر برگزار شد.

 

وی افزود: مدرسان این دوره، پروفسور گری مارش(GARRY MARSH)، پروفسور اندرو سرچ (Andrew Search) و پروفسور ایگن گالیگان (Eugene Galligan) از اساتید مؤسسه RBA انگلستان بودند که راهکارها و روش‌های نوین بانکداری خرد را مطرح کردند.

 

سوری تصریح کرد: در پایان این دوره یک‌ماهه و پس از برگزاری آزمون بین‌المللی، به تمام شرکت‌کنندگان گواهی معتبر اعطا شد و برنامه اختتامیه نیز در تاریخ 10 تیرماه و با حضور مدیرعامل بانک در آکادمی سامان برگزار شد.

 

رئیس آکادمی سامان درباره اهداف و برنامه‌های این آکادمی گفت: مؤسسه تحقیق و توسعه آکادمی سامان فعالیت‌های خود را در قالب مباحث آموزش، نیروی انسانی، پژوهش‌های اقتصادی – بانکی و تشکیل اتاق‌های فکر و آینده‌پژوهی در زمینه سیاست‌های اقتصادی دنبال می‌کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.