حضور بانک کشاورزی در نهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه (FINEX2016)

نهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه (FINEX2016) با حمایت و حضور بانک کشاورزی از فردا 20 تیر در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز به کار خواهد کرد.

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی ، غرفه بانک کشاورزی به همراه شرکت کارگزاری بانک کشاورزی و شرکت خدمات ارزی و صرفی مهربانک کشاورزی در سالن خلیج فارس دایر خواهد بود و کارشناسان علاوه بر معرفی خدمات و محصولات متنوع بانک، به پرسش های مراجعان پاسخ خواهند داد.

 

بر اساس این گزارش، برپایی فین استارز به عنوان بزرگترین رویداد استارت آپ های مالی ایران، خاورمیانه و شمال آفریقا، برگزاری همایش تخصصی شامل پانل های بورس، بانک و بیمه ، برپایی چهارمین جشنواره بین المللی کاریکاتور بورس و جشنواره رسانه های بورس، بانک  و بیمه، از جمله برنامه های جانبی این نمایشگاه چهار روزه خواهد بود.

 

این گزارش می افزاید،  نهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه به همت سازمان بورس و اوراق بهادار با حضور بانک ها، موسسات مالی و اعتباری، کارگزاری ها ، شرکت های خدمات تخصصی مرتبط و فعالان و سرمایه گذاران داخلی و خارجی ، تا 23 تیرماه از ساعت 10 الی 18 پذیرای بازدید کنندگان است.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.