هشدار بیمه مرکزی به مردم درباره فروش غیرمجاز کارت های تخفیف

بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران در خصوص سوء استفاده از نام این سازمان برای فروش غیر مجاز و نامعتبر کارت تخفیف بیمه نامه های شخص ثالث، بدنه اتومبیل و وسایل اطفاء حریق به مردم هشدار داد.

عصر بانک؛ به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از بیمه مرکزی، در این اطلاعیه آمده است: به اطلاع عموم هموطنان گرامی می­رساند به دنبال برخی گزارش های رسیده، مشخص شد برخی افراد سود جو از طریق تماس تلفنی با شهروندان، خود را نماینده بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران معرفی و در قبال اخذ مبالغ، اقدام به ارائه کارت تخفیف جهت صدور بیمه نامه های شخص ثالث و بدنه خودرو یا فروش لوازم اطفاء حریق می­کنند.

بیمه مرکزی در اطلاعیه خود تاکید کرده است: بیمه­ مرکزی­ جمهوری­ اسلامی­ ایران نهاد ناظر بر فعالیت شرکت های بیمه بازرگانی است و بنابراین صدور بیمه­ نامه و ارائه خدمات بیمه­ ای در حوزه کاری بیمه­ مرکزی قرار ندارد؛ لذا افراد مذکور هیچگونه مجوزی از بیمه مرکزی و شرکت های بیمه نداشته و فعالیت این گونه افراد یا شرکت ها غیر مجاز بوده و پیگرد قانونی به دنبال دارد.

بیمه مرکزی همچنین به هموطنان توصیه کرد برای خرید بیمه نامه مورد نیاز حتماً به شعب یا نمایندگی های مجاز شرکت های بیمه مراجعه کنند.

هموطنان می‏توانند برای اطلاع از فهرست و مشخصات شرکت های بیمه، نمایندگی‏ها و کارگزاری‏های بیمه مجاز به آدرس الکترونیکی www.nezarat.centinsur.ir مراجعه کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.