بیمه دانا غرامت قربانیان واژگونی اتوبوس را پرداخت می کند

شرکت بیمه دانا غرامت فوت سربازان کشته شده سانحه اخیر را از محل پوشش بیمه حوادث سرنشین مسافر و مازاد بر بیمه شخص ثالث پرداخت می کند .

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی بیمه دانا ، دکتر صادق نایب رییس هیات مدیره و مدیر عامل بیمه دانا ، با عرض تسلیت به خانواده سربازان حادثه اخیرگفت: در پی حادثه دلخراش واژگونی اتوبوس حامل سربازان پادگان 05 کرمان و کشته شدن شماری از آنها، کارشناسان شعبه کرمان این شرکت با مراجعه به محل حادثه و شرکت مسافربری، صورت وضعیت اتوبوس مورد اشاره را دریافت کرده و اقدامات لازم برای تسهیل در پرداخت غرامت به ذینفان را به عمل آوردند .

 

مدیر عامل بیمه دانا اعلام کرد: با اداره کل پایانه های استان کرمان در خصوص اعلام خسارت و ارسال مدارک و مستندات مکاتبه لازم صورت گرفته است .
گفتنی است: اتوبوس واژگون شده تحت پوشش بیمه حوادث سرنشین مسافر و مازاد بر بیمه شخص ثالث شعبه کرمان بیمه دانا بوده که طبق تعهدات فی مابین، برای فوت و نقص عضو 192.000.000 ریال و هزینه پزشکی 19.200.000 ریال به خانواده قربانیان و مصدومان سانحه پرداخت خواهد شد .
دکتر صادق در پایان با آرزوی صبر برای خانواده های کشته شدگان این حادثه خاطر نشان کرد: ذی نفعان می توانند در اسرع وقت برای دریافت خسارات مورد نظر به شعبه کرمان این شرکت مراجعه کنند .

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.