عملکرد مثبت بانک اقتصادنوین در گسترش فضاهای آموزشی مناطق محروم

طی مراسمی با حضور رئیس اداره روابط عمومی بانک اقتصادنوین و مدیرکل مشارکت‌های مردمی سازمان نوسازی مدارس کشور، کلنگ یازدهمین مدرسه بانک اقتصادنوین در شهرستان زیرکوه در خراسان جنوبی به زمین زده شد.

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، سید محمدرضا جعفری، مدیرکل مشارکت‌های مردمی سازمان نوسازی مدارس کشور در این مراسم طی سخنانی با اشاره به لزوم توجه سازمان‌های اقتصادی به ساخت مدرسه در مناطق محروم گفت: بانک اقتصادنوین نقش موثری در ساخت مدرسه در مناطق محروم ایفا می‌کند که لازم است از توجه مدیران این بانک به این امر مهم قدردانی شود. وی گفت: بانک اقتصادنوین تاکنون در مناطق محروم کشور مدرسه‌های زیادی ساخته است که این توجه نشان‌دهنده نگاه مدیران ارشد این بانک به بحث مسوولیت اجتماعی است.

 

فاطمه فروزان علاء، رئیس اداره روابط عمومی و تبلیغات بانک اقتصادنوین در این مراسم که جمعی از مقامات استانی در آن حضور داشتند با اشاره به توجه این بانک به مسوولیت‌های اجتماعی گفت: بانک اقتصادنوین در کنار حضور موثر در بازار پولی کشور در عرصه مسوولیت‌های اجتماعی نیز به نوبه خود نقش موثر ایفا کرده است که از آن جمله می‌توان به ساخت مدرسه در مناطق محروم اشاره کرد. وی گفت: بانک اقتصادنوین با هدف تسهیل شرایط ادامه تحصیل کودکان و نوجوانان در مناطق محروم کشور نسبت به ساخت مدرسه و فضاهای آموزشی در این مناطق اقدام کرده که در این راستا تاکنون 10 مدرسه در استان‌های بوشهر، سیستان و بلوچستان، خوزستان، آذربایجان شرقی، ایلام، کردستان و اردبیل ساخته شده است و یازدهمین مدرسه در استان خراسان جنوبی ساخته خواهد شد. فروزان علاء اظهار کرد: امیدواریم این جریان مستمر و مستدام باشد و فرزندانی در این مدارس تربیت شوند که ایرانی آباد و سربلند را بسازند. حمیدرضا بیکی، مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان خراسان‌جنوبی نیز در این مراسم از حمایت‌های خیران در مدرسه‌سازی تشکر کرد و گفت: توجه بانک‌ها به مسوولیت اجتماعی موجب گسترش این فرهنگ در جامعه خواهد شد. مهدی‌پور، رئیس آموزش و پرورش زیرکوه نیز در این مراسم گفت: این شهر 150 کیلومتر مرز مشترک با افغانستان دارد که این موضوع در کنار خشکسالی، موجب شده فضای آموزشی منطقه زیرکوه کاهش یابد که این موارد زمینه گسترش مدارس شبانه‌روزی را در منطقه فراهم کرده است، در چنین شرایطی مشارکت بانک اقتصادنوین در ساخت مدرسه موثر و تاثیرگذار خواهد بود. وی گفت: با ساخت مدرسه اقتصادنوین کیفیت آموزش در منطقه افزایش خواهد یافت.

  افتتاح دهمین مجموعه آموزشی با کمک مالی بانک اقتصاد نوین
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.