تخلف بانک تجارت اوایل سال 92 توسط خود بانک کشف شد/ خسارتی به سپرده‌گذاران وارد نشد

بانک تجارت در واکنش به خبر دادستانی تهران مبنی بر "صدور قرار در پرونده فساد کلان بانک تجارت پس از دو سال رسیدگی" توضیحاتی ارسال کرده است.

عصر بانک؛در توضیحات بانک تجارت آمده است: "احتراماً، پیرو درج خبری با عنوان "صدور قرار در پرونده فساد کلان بانک تجارت پس از دو سال رسیدگی" بر روی خروجی آن رسانه در تاریخ 94/12/26 بدین‌وسیله موارد ذیل اعلام می‌گردد:

 

تخلف مورد اشاره در اوایل سال 1392 توسط ارکان نظارتی بانک تجارت کشف و اقدامات لازم به‌‌منظور بازگشت منابع بانک با همکاری و هماهنگی مراجع ذی‌صلاح صورت گرفت، ضمن آنکه کلیه عوامل ذی‌ربط نیز از یک سال پیش بازداشت شده‌اند و پرونده آنان هم‌اینک در دستگاه محترم قضایی کشور مسیر قانونی خود را طی می‌کند. با توجه به اقدامات صورت گرفته تاکنون هیچ‌گونه خسارتی به منافع سهامداران و سپرده‌گذاران بانک وارد نشده و این بانک به‌عنوان امین ملت شریف ایران سود متعلق به این وجوه را اخذ نموده و این مبالغ در حساب‌های بانک منظور شده است. امید است با تداوم مشی مسئولانه آن رسانه محترم در اطلاع رسانی آگاهانه به هم‌میهنان، شاهد اعتماد بیش از پیش مردم به خدمتگزاران خود در بنگاههای اقتصادی کشور باشیم".

 

 

/تسنیم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.