آسان پرداخت اولین PSP ایرانی دارای گواهینامه ISO20000 شرکت IMQ ایتالیا

شرکت آسان پرداخت پرشین با نام تجاری (آپ ) در ممیزی شرکت IMQ ایتالیا موفق شد بعنوان اولین PSP ایرانی دارای گواهینامه ISO20000 - سیستم مدیریت خدمات فناوری اطلاعات ITSMS - نام خود را ثبت کند.

عصر بانک؛گفتنی است آسان پرداخت پرشین (آپ)  چهار خدمت اپلیکیشن پرداخت (آپ) ، USSD (کد پرداخت موبایلی ) #733* ،IPG  (درگاههای پرداخت اینترنتی) و دستگاههای پایانه های پرداخت فروشگاهی (POS) را  در سطح ملی ارائه می دهدکه برای کلیه خدمات فوق گواهینامه ISO20000 را اخذ کرده و تمامی بسترهای پرداخت را در سطح ملی پوشش داده است.

 

به گزارش روابط عمومی آسان پرداخت ، مدیریت خدمات فناوری اطلاعات ( ITSM ) یک استاندارد سامانه مدیریت خدمات است که الزامات ارائه دهنده خدمات برای طراحی، استقرار، پیاده سازی، بهره برداری، پایش، بازنگری، نگهداشت و بهبود سامانه مدیریت خدمات را مشخص می نماید.

 

شرکت آسان پرداخت پرشین با هدف فعالیت در سیستم های پرداخت الکترونیکی داده ها، در اردیبهشت سال 1388 تاسیس شد. هدف این شرکت گسترش و تسهیل خدمات پرداخت الکترونیک است و اجزای مختلف سیستم بر پایه "مقررات ناظر بر ارائه دهندگان خدمات پرداخت " اداره نظام پرداخت بانک مرکزی و شرکت شاپرک در نظر گرفته شده و همچنین به گونه ای طراحی شده تا در برگیرنده طیف وسیعتری از انواع پرداخت الکترونیک باشد، این هدف با بکارگیری تجهیزات و ابزار ویژه پذیرش و انتقال تراکنش ها که در سیستم های پرداخت الکترونیک بروز دنیا استفاده میگردند میسر است .

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.