نقش بسزای بانک شهر در عبور شهرداری‌ کلانشهرها از چالش‌

شهردار مشهد با تاکید بر اهمیت حمایت بانک شهر از کلانشهرها گفت: شهرداری‌های کلانشهرها با استفاده از ظرفیت‌های این بانک، موفق شده‌اند تا بسیاری از از چالش‌های پیش رو را به خوبی پشت سر بگذارند.

عصر بانک؛به گزارش مرکز ارتباطات و روابط‌عمومی بانک شهر، سیدصولت مرتضوی با اشاره به این‌ که یکی از ابزارهای مهم در خصوص تحقق اهداف و برنامه‌های مدیریت شهری، سیاست‌های پولی و مالی است، گفت: کلانشهرها با توجه به گستره وسیع فعالیت‌‌هایشان نیازمند سطحی از نظام بانکداری علمی، روزآمد و توانا هستند که در فعل و انفعالات اقتصادی، پولی و مالی در کنار آن‌ها به عنوان مشاوری امین و کارگزاری توانا آنان را در مسیر انجام وظایفشان یاری رساند.

 

وی تاسیس بانک شهر را از ضروری‌ترین نیازهای کلانشهرها دانست و افزود: بانک شهر به عنوان ظرفیتی متناسب در این رابطه فعالیت‌های ارزنده‌ای انجام داده است تا کلانشهرها را در تحقق اهداف خود به ویژه در حوزه حمایت از پروژه‌های عمرانی یاری کند.

 
شهردار مشهد خاطرنشان کرد: آنچه امروز بیش از هر چیز در بانک شهر قابل مشاهده است، روح و طراوت جوانی در کالبد این ساختار اقتصادی به همراه کارآیی سامانه‌های مدیریتی و اجرایی است که توانسته شهرداری‌های کلانشهرها را در گذر از بسیاری چالش‌های پیش رو یاری کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.