سینما کارت بانک آینده چیست؟ (+ فهرست سینماهای طرف قرارداد )

سینما کارت، یک کارت خرید بانکی است که به‌صورت مشترک و با همکاری بانک آینده، شرکت تجارت‌الکترونیکی ارتباط فردا، سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مؤسسه سینماشهر، تهیه و عرضه شده است.

عصر بانک؛از این کارت، می‌توان فقط به‌منظور خرید بلیط سینماهای طرف قرارداد با مؤسسه سینماشهر و از طریق پایانه‌های فروشگاهی بانک آینده نصب شده در سینماهای مذکور (فهرست پیوست)، استفاده نمود

 

دارندگان این کارت می‌توانند؛ هم‌چون سایر پایانه‌های فروش کشور، به آسانی و با در اختیار داشتن رمز کارت خود، از این کارت برای تهیه بلیط سینما استفاده کنند. سازمان سینمایی و بانک آینده، معادل 20 درصد مبلغ شارژ، به‌صورت هدیه، در کارت مشتری اضافه خواهند نمود که در خریدهای بلیط سینما می‌تواند مورد بهره‌برداری قرارگیرد. به تعبیر دیگر یک نفر با شارژ 80هزار تومان در کارت خود، قدرت خرید 100هزار تومان بلیط سینما را پیدا خواهد کرد.

 

امکان خرید از این کارت، بر روی سایر پایانه‌های فروش غیر مستقر در سینماها امکان پذیر نمی‌باشد.

 

هرچند که امکان انتقال وجه از سایر کارت‌های عضو شبکه شتاب به این کارت برای دارندگان کارت فراهم است، لاکن در صورتی‌که در قالب سازمانی و یا با حضور در شعب بانک آینده و یا از طریق باجه‌های مستقر در 10سینمای برتر، نسبت به شارژ این کارت ­ها اقدام گردد؛ هدیه 20درصد و در صورت شارژ از طریق مراکز ارتباط‌فردا، هدیه 30درصد(10درصد بیشتر) به دارندگان محترم سینما کارت تعلق خواهدگرفت.

 

دارندگان محترم این کارت‌ها می‌توانند؛ برای مشاهده مانده موجودی کارت خود از تمامی خودپردازها، پایانه‌های فروش، همراه بانک و سایر سامانه­های متصل به شبکه شتاب، (بر اساس مقررات بانک مرکزی ج.ا.ایران) استفاده نمایند.

 

به‌منظور تغییر رمز اول و دوم کارت و یا دریافت صورت‌حساب تراکنش‌های کارت، ضروری است؛ از طریق هر یک از شعب بانک آینده یا مراکز ارتباط فردا، دستگاه­های خودپرداز و خودپرداز غیرنقد بانک آینده اقدام گردد.

 

درصورتی‌که سینماکارت، مفقود، مخدوش و یا مورد سرقت قرار گیرد، برای صدور مجدد آن می‌توان از طریق هریک از شعب بانک آینده ، مراکز ارتباط فردا و یا کیوسک‌های مستقر در 10 سینمای برتر کشور، نسبت به دریافت کارت جدید اقدام نمود.

 

لازم به ذکر است؛ این کارت قابلیت برداشت نقدی و یا انتقال مبلغ آن به سایر کارت‌های بانکی را ندارد.

 

امید است با بهره‌برداری از این کارت و تسهیل خرید بلیط سینما، گامی هرچند کوچک در توسعه فرهنگ غنی کشورمان در سال اقتصاد و فرهنگ و به ویژه در حوزه توسعه سینما برداشته شود.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید؛ به تارگاه شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا، به نشانی www.efarda.ir مراجعه فرمایید.

 

ضمناً، مرکز ارتباط بانک آینده به‌شماره 27663200-021 پاسخگوی ابهامات و سوالات شما عزیزان خواهد بود.

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.