خدمات جدید بانک اقتصادنوین به‌زودی راهی بازار می‌شود

رئیس هیات‌مدیره بانک اقتصادنوین گفت: شرایط رقابتی حاکم بر نظام بانکی ایجاب می‌کند که بانک اقتصادنوین در کنار ارائه خدمات و محصولات با کیفیت به مشتریان، با معرفی خدمات و محصولات جدید و خلاقانه زمینه رضایتمندی بیشتر مشتریان را فراهم کند.

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، سیامک دولتی در جمع اعضای هیات‌مدیره، معاونان و مدیران ستادی این بانک طی سخنانی تاکید کرد: بانک اقتصادنوین به عنوان نخستین بانک خصوصی جمهوری اسلامی ایران پایه‌گذار تغییرات بنیادی و کیفی در نظام بانکی کشور بوده و علاوه‌بر این در طی سال‌های فعالیت خود همواره کوشیده با درک فضای رقابتی و با در نظر گرفتن نیازهای مشتریان، نسبت به معرفی محصولات و خدمات جدید اقدام کند. وی اظهار کرد: معرفی محصولات و خدمات جدید توسط بانک اقتصادنوین علاوه‌بر اینکه رضایتمندی مشتریان را به همراه خواهد داشت، الگوی توسعه نظام بانکی در این بخش خواهد بود؛ به‌طوری‌که امروز شاهدیم خدماتی که توسط بانک اقتصادنوین طراحی و معرفی شده به‌صورت گسترده توسط سایر بانک‌ها به مشتریان ارائه می‌شود. رئیس هیات‌مدیره بانک اقتصادنوین هماهنگی و تعامل میان واحدهای مختلف را لازمه توسعه و معرفی محصولات و خدمات جدید دانست و گفت: در کنار تعامل واحدهای داخلی بانک برای معرفی محصولات بانکی جدید، این امکان فراهم است که با بهره‌مندی از فرصت‌های پیش‌روی شرکت‌های وابسته نیز بتوان نسبت به طراحی و معرفی خدمات جدید اقدام کرد. دولتی، برگزاری نشست‌های مشترک را تسهیل‌کننده توسعه و معرفی خدمات و محصولات جدید دانست و گفت: مشتری‌مداری ایجاب می‌کند با معرفی محصولات و خدمات نوین آسایش بیشتری برای مشتریان خود فراهم کنیم. در ادامه این نشست فرهاد عربلو، سرپرست و عضو هیات‌مدیره بانک اقتصادنوین نیز طی سخنانی از طراحی محصولات و خدمات جدید در این بانک خبر داد و گفت: با همکاری برخی شرکت‌های وابسته از جمله بیمه نوین و پرداخت نوین آرین خدمات جدیدی طراحی شده که به‌زودی معرفی خواهد شد.

  تصویب صورت‌های مالی سال 95 بانک اقتصادنوین

 

وی گفت: بانک اقتصادنوین با بهره‌مندی از تمام امکانات خود می‌کوشد در راستای ایفای وظیفه ذاتی خود بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهد که در این راستا مذاکرات و هماهنگی‌های لازم با شرکت‌های گروه اقتصادنوین از جمله بانک تعاون اسلامی برای سرمایه‌گذاری در عراق نیز صورت گرفته است. وی همچنین گفت: با معرفی خدمات و محصولات جدید علاوه‌بر کسب رضایتمندی مشتریان، فرصت خلق درآمدهای کارمزدی نیز برای بانک فراهم می‌شود که این مهم ضمن کاهش هزینه پول، در نهایت نرخ سود تسهیلات را در بانک کاهش خواهد داد. نصرت‌اله شهبازی دیگر عضو هیات‌مدیره و معاون اعتبارات و بین‌الملل این بانک نیز در این مراسم گفت: توسعه مدل کسب‌و‌کار و خدمات بانکی لازمه حضور در بازار پولی و بانکی کشور است که علاوه‌بر ایجاد مزیت رقابتی، زنجیره ارزش قابل اتکا نیز برای مشتریان ایجاد می‌کند. وی گفت: برگزاری نشست‌های مشترک با مشتریان برای طراحی و معرفی محصولات و خدمات جدید و حتی تعیین تکلیف پرونده‌های حقوقی بسیار تعیین‌کننده و مفید خواهد بود. علی‌اصغر پورمتین، عضو هیات‌مدیره بانک اقتصادنوین نیز در ادامه نشست با معاونان و مدیران ستادی این بانک گفت: پشتیبانی خدمات جاری در کنار لزوم معرفی خدمات نوین باید مورد توجه قرار بگیرد. وی با اشاره به اینکه بعضا ارائه خدمات در شبکه بانکی با اختلال مواجه می‌شود، گفت: بی‌توجهی به پشتیبانی خدمات جاری و توجه صرف به معرفی خدمات و محصولات جدید، زمینه را برای افت کیفیت خدمات بانک و در نهایت نارضایتی مشتریان فراهم می‌کند. در ادامه این نشست معاونان و مدیران حاضر در نشست به بیان دیدگاه‌ها و نظرات خود پیرامون موارد مطرح شده در جلسه پرداختند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.