تقدیر وزارت امور اقتصادی و دارایی از مدیریت امور مشتریان و روابط عمومی بانک صنعت و معدن

محمد شرفشاهی نهاد روابط عمومی نماد همدلی و همزبانی در نظام اداری کشور است و فعالیت در این حوزه راهبردی مستلزم تعامل سازنده با مخاطبان با جوهره عشق ، ایثار ، بردباری و هنرمندی در امور است.

عصر بانک؛:محمد شرفشاهی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت امور اقتصادی و دارایی با ارسال تقدیرنامه ای برای داریوش سهرابی ، مشاور مدیرعامل در امور مجلس و مدیرامور مشتریان و روابط عمومی بانک صنعت و معدن از عملکرد مطلوب این مدیریت در حوزه تبلیغات و اطلاع رسانی در دوره فعالیت دولت یازدهم قدردانی کرد.

 

شرفشاهی در این نامه آورده است: نهاد روابط عمومی نماد همدلی و همزبانی در نظام اداری کشور است و فعالیت در این حوزه راهبردی مستلزم تعامل سازنده با مخاطبان با جوهره عشق ، ایثار ، بردباری و هنرمندی در امور است.

وی افزود : مجموعه روابط عمومی های وزارت امور اقتصادی و دارایی در دوره فعالیت های دوره یازدهم با مشارکت و همراهی ، عملکرد مطلوبی را در حوزه تبلیغات و اطلاع رسانی داشته اند ، بدینوسیله ضمن تبریک هفته ارتباطات و روابط عمومی ، از فعالیت های صادقانه و خالصانه جنابعالی و همکاران محترمتان تقدیر و تشکر نموده و توفیق روزافزونتان را در سال اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال ازخداوند متعال مسئلت می نمایم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.