بانک ملی ایران کارخانجات صنعتی تحت مالکیت خود را به بخش خصوصی واگذار می نماید

مدیرعامل بانک ملی ایران در نشست مشترک با استاندار خوزستان اعلام کرد:بانک ملی به صورت ویژه طرح های اقتصادی و تولیدی استان خوزستان را بررسی و مورد حمایت مالی قرار داده و در جهت رونق کسب کار در این استان آماده واگذاری کارخانجات صنعتی تحت مالکیت خود را به بخش خصوصی است .

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران ٬ محمدرضا حسین زاده در راس هیاتی از مدیران ارشد این بانک با غلامرضا شریعتی استاندار و معاونان استانداری خوزستان دیدار کرد .

 

وی با اشاره به آمادگی بانک ملی ایران برای کمک به صنایع و بدهکاران این بانک در استان ابراز داشت: بانک ملی ایران هیچ تمایلی به بنگاه داری نداشته و از این رو این بانک آماده است با واحد های تولیدی و صنعتی بدهکار این استان، که تمایل به تسویه بدهی و راه اندازی مجدد و احیای کارخانجات را دارند مذاکره کرده و آنها را حمایت نماید تا کسب و کار و اشتغال در استان با مشکل مواجه نشود . 

وی در ادامه با اشاره به برقراری روابط کارگزاری این بانک با بانک هاى کشورهای دیگر افزود : بانک ملی ایران در جهت حمایت از بخش های زیر بنایی و صادراتی ، میتواند بصورت ارزی در خدمت شرکت ها و صادر کنندگان استان خوزستان باشد .

استاندار خوزستان نیز در این دیدار با تقدیر از فعالیت های گسترده بانک ملی ایران گفت:بانک ملی استان خوزستان عملکرد مناسبی در حمایت از طرح های اقتصادی استان داشته که این امر باعث جلب رضایت صنایع و مردم استان شده است.

شریعتی با اشاره به انتظارات مردم و صنایع از بانک ها ابراز داشت: بانک ملی ایران همواره به دنبال رفع مشکلات استان خوزستان بوده و امیدواریم در آینده نیز همچنان ادامه داشته باشد . 

مدیر عامل بانک ملی ایران را در این دیدار٬ برخی از اعضای هیات مدیره و مدیران امور و رییس اداره امورشعب استان خوزستان همراهی می کردند. حسین زاده و هیات همراه ، در ادامه این سفر دو روزه ، با برخی از مدیران واحدهای تولیدی و صنعتی استان از جمله شرکت توسعه نیشکر دیدار و گفتگو کردند . 

بازدید از چند واحد تولیدی و همچنین بازدید از شعب اهواز و طالقانی و میدان شهدا و دیدار با همکاران از برنامه های سفر مدیر عامل و هیات همراه در این سفر بود . 

دیدار با همکاران و بازدید از برخی شعب دیگر استان نیز توسط سایر مدیران ارشد بانک انجام شد .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.