خدمات متنوع بانک صادرات ایران برای دارندگان کارت های شتابی

​دارندگان کارت های شتابی با مراجعه به شعب بانک صادرات ایران در سراسر کشور از خدمات برداشت و انتقال وجه برخوردار شدند.

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک به منظور افزایش سطح دسترسی هموطنان به خدمات بانکی امکانی را فراهم کرده است که بر اساس آن دارندگان کارت های شتابی از طریق pin pad (پایانه مستقر در شعب) می توانند تا سقف مبلغ 5 میلیون ریال از حساب خود برداشت کنند.

همچنین دارندگان کارت های شتابی می توانند ضمن مراجعه به بیش از 2600 شعبه و باجه این بانک در اقصی نقاط کشور نسبت به انتقال وجه تا سقف مبلغ 150 میلیون ریال اقدام کنند.

شایان توجه است؛ هموطنان علاوه بر استفاده از خدمات قابل ارایه در شعب از قابلیت های ابزارهای پرداخت این بانک شامل؛ 525 هزار پایانه فروش، بیش از 5 هزار دستگاه خودپرداز، سامانه همراه  بانک ، همبانک بهره مند شوند. گفتنی است این بانک برای رفاه حال هموطنان در سراسر کشور تمهیدات ویژه ای منظور کرده و نسبت به افزایش زمان فعالیت شعب و ارتقای کمی و کیفی خدمات قابل ارائه از طریق سامانه های الکترونیکی اقدام شده است. بر این اساس بانک متبوع با تعیین تعداد 644 شعبه به عنوان شعب منتخب که فهرست آنها در سایت www.bsi.ir قابل دسترس است آمادگی دارد تا خدمات متنوع بانکی را در ایام پایانی سال 95 نیز در سریعترین زمان ممکن در اختیار هموطنان قرار دهد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.