تامین اعتبار توسعه خطوط مترو در کلانشهرها از افتخارات بانک شهر در سال 95

معاون برنامه‌ریزی، توسعه شهری و فناوری اطلاعات بانک شهر با اشاره به تامین اعتبار از سوی این بانک برای توسعه خطوط مترو در کلانشهرها گفت: توسعه حمل و نقل ریلی کلان شهرها و مشارکت در پروژه‌های عمرانی شهرداری‌ها از افتخارات این بانک در سال 95 بوده است.

عصر بانک؛به گزارش مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر در صفحه اینستاگرام این بانک، غلامحسین تابش‌فر با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه حمایت از خطوط ریلی در کلانشهرها گفت: در حوزه حمل و نقل ریلی خطوط 6 و 7 متروی تهران، خط 2 متروی مشهد، خط 2 متروی اصفهان و همچنین شیراز و قم با مشارکت و همراهی بانک شهر عملیاتی شده است.

 

وی با بیان این‌که بانک شهر تأمین تجهیزات و همچنین اعطای تسهیلات به برخی از مهمترین پروژه‌های عمرانی را در شهرهای مختلف کشور برعهده دارد ،افزود: این اقدامات علاوه بر حمایت ازشهرداری ها و مدیریت شهری، رضایتمندی شهروندان را درپی داشته است.

 

تابش‌فر با تاکید براین‌که بانک شهر تنها بانک تخصصی در حوزه مدیریت شهری است و هم اکنون نگاه ویژه ای به توسعه شهرها دارد، افزود: خدمات بانک شهر به شهرداری‌ها در بحث توسعه و عمران شهری، تأمین تجهیزات و اعطای تسهیلات جهت پیشبرد پروژه های عمرانی است.

 

وی خاطرنشان کرد: بانک شهر مدل‌های اقتصادی زیادی را چه در حوزه حمل و نقل عمومی و چه در بحث پروژه‌های عمرانی برای کمک به شهرداری‌ها ایجاد کرده است.

 

تابش فر با اشاره به این‌که بانک شهر برای توسعه بانکداری الکترونیکی پروژه پیشخوان‌های شهرنت را طراحی و عملیاتی کرده است، ادامه داد: به این ترتیب 350 پیشخوان شهرنت در کل کشور مستقر شده و خدمات حائز اهمیتی را به صورت 24 ساعته در اختیار شهروندان قرار می دهد.

 

وی گفت: برای نخستین‌بار در شهرنت‌ها دستگاهی به نام VTM یا همان «خود بانک» تعبیه شده و این امکان را فراهم کرده است تا مشتریان به صورت 24 ساعته مانند یک شعبه از خدمات بانکی بهره‌مند شوند.

 

بر این اساس، فایل تصویری این مصاحبه در کانال تلگرام بانک شهر به آدرس admin- shahrbank@ و صفحه اینستاگرام به نشانی@shahrbankofficial قابل دسترس است

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.