بانک صادرات ایران طرح تسهیلات همیاران سپهر با رویکرد حمایت از تولید ملی را روانه بازار کرد

بانک صادرات ایران با هدف افزایش رونق اقتصادی و کمک به افزایش قدرت خرید مصرف کنندگان طرح تسهیلات همیاران سپهر را روانه بازار کرد.

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک حمایت از تولیدات داخلی، افزایش اشتغال و رونق اقتصادی را در اولویت برنامه های خود  قرار داد و در این زمینه صدور کارت اعتباری سپهر انتخاب بر پایه عقد مرابحه را هدف گذاری کرده است.

 

بر اساس طرح یاد شده در فاز نخست مشتریان واجد شرایط که متقاضی خرید محصولات گروه صنعتی انتخاب می باشند می توانند از تسهیلات این بانک بهره مند شوند. برای این منظور متقاضیان می توانند با مراجعه به نمایندگی شرکت طرف قرارداد و یا شعب بانک صادرات ایران در سراسر کشور ضمن اطلاع از شرایط صدور کارت اعتباری (سپهر انتخاب) از مزایای آن برخوردار شوند.

شایان توجه است؛ این کارت ها بر روی پایانه های فروش تعیین شده قابلیت خرید داشته و مبلغ حداکثر و حداقل تسهیلات از 20 میلیون ریال تا 200 میلیون ریال ، نرخ 15 درصد، با اقساط ماهانه و حداکثر 36 ماه می باشد، که متقاضیان می توانند با مراجعه به وب سایت اینترنتی بانک به نشانی www.bsi.ir و یا تماس با مرکز صدای سپهر که با کد 09602 قابل دسترس است، اطلاعات مربوط به فروشگاه های مربوط را مشاهده کنند.

گفتنی است، این بانک در راستای افزایش رونق اقتصادی و تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی هدایت منابع به سوی بنگاههای اقتصادی کوچک و متوسط در قالب اجرای طرح مربوط که از سوی بانک مرکزی ج.ا.ا اعلام شده است را در دستور کار قرار داده به گونه ای که تا 15 بهمن ماه سالجاری از زمان شروع طرح  توانسته است با پرداخت مبلغ حدود40 هزار میلیارد ریال تسهیلات بیش از 12 هزار طرح اقتصادی را مجدداً در مدار تولید قرار داده است.​

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.