وب‌سایت بانک سامان برترین وب‌سایت بانکی کشور شد

وب‌سایت بانک سامان در نهمین جشنواره وب و موبایل ایران، برای سومین سال پیاپی به‌عنوان وب‌سایت برتر بخش بانک و بیمه برگزیده شد.

عصر بانک؛به گزارش اداره روابط عمومی بانک سامان، در مراسم پایانی این جشنواره که بیست‌وهشتم بهمن ماه برگزار شد، از میان 5 نامزد نهایی بخش بانکی و بیمه‌ای، وب‌سایت بانک سامان موفق شد بیشترین آرا را در هر دو بخش مردمی و داوران که کارشناسان و متخصصان حوزه وب بودند، به خود اختصاص دهد و تندیس طلایی جشنواره را ازآن خود کند.

 

بر اساس این گزارش، داوران، در نهمین جشنواره وب و موبایل ایران بیش از 15 هزار و 200 وب‌سایت، چهار هزار و 200 اپلیکیشن موبایل و بیش از 109 هزار شرکت‌کننده فردی حضور داشتند که وب‌سایت‌های برتر با بیش از 320 هزار رای مردمی و 288 هزار رای داوران انتخاب شدند.

گفتنی است، جشنواره وب و موبایل ایران از معتبرترین جشنواره‌های حوزه فناوری اطلاعات است که با هدف تشویق و توسعه تولید محتوا و خدمات منطبق بر فرهنگ ایرانی در فضای مجازی برگزار می‌شود. وب‌سایت‌هایی که برای حضور در این جشنواره ثبت‌نام می‌کنند، بدون پرداخت هیچ‌گونه هزینه‌ای، برمبنای آرای مردمی و کارشناسان حوزه وب مورد ارزیابی و داوری قرار می‌گیرند.

گفتنی‌است، وب‌سایت بانک سامان پیش از این در سال‌های 1393 و 1394 نیز رتبه برتر این جشنواره را ازآن خود کرده بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.