نفرات برتر جشنواره طراحی کارت هدیه سامان معرفی شدند

جشنواره طراحی کارت هدیه بانک سامان با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.

عصر بانک؛به گزارش اداره روابط عمومی بانک سامان، در مراسم پایانی این جشنواره که با حضور مدیران ارشد بانک، پیشکسوتان عرصه فرهنگ و هنر و جمعی از طراحان و گرافیست‌های کشور برگزار شد، منصور مومنی مدیر روابط عمومی و صدای مشتریان بانک سامان با بیان اینکه دریافت 3286 اثر نوعی رکورد در زمینه جشنواره‌های طراحی محسوب می‌شود، تصریح کرد: در این حرکت تلاش شد، همگام با حفظ استانداردهای زیبایی‌شناسی، انتقال پیام‌های معنوی و اجتماعی توسط کارت هدیه بانکی موردتوجه قرار گیرد.

مدیر روابط عمومی و صدای مشتریان بانک سامان به حمایت‌های ارزنده هیات‌مدیره و مدیرعامل بانک از این رویداد اشاره کرد و اظهار داشت: طراحان با زیباسازی و ساده‌سازی پیام تجاری، به تقویت ارتباط بنگاه‌های اقتصادی با مشتریان کمک می‌کنند.

وی افزود: کار هنرمند تصویرگر، ایجاد زمینه تفکر در جامعه با بهره‌گیری از خلاقیت‌های هنری است و افتخار می‌‎کنیم که بانک سامان در این زمینه گامی برداشته است.

مومنی با قدردانی از تلاش‌های تیم برگزاری و داوران جشنواره، گفت: این مراسم نقطه پایان رابطه ما با هنرمندان نخواهد بود و ما مشتاق هستیم در آینده باز هم از هنرمندی‌های آنها بهره‌مند شویم.

با هنرمندان، وجه مشترکی به نام “خلاقیت” داریم

در ادامه این مراسم، عضو هیات‌مدیره بانک سامان “خلاقیت” را یکی از وجوه مشترک این بانک با جامعه هنرمندان عنوان کرد.

فریده گرامی‌نژاد تصریح کرد: بانک سامان همواره در کنار فعالیت های اقتصادی خود، مصمم به همکاری و فعالیت در حوزه فرهنگ و هنر نیز بوده است.

وی افزود: بر همین اساس، طراحی جدید کارت‌های هدیه بانک سامان نیز در این راستا صورت گرفته است.

راه‌حل ارتباطی سالم و جذاب

در بخش دیگری از این مراسم، تهمتن امینیان به نمایندگی از داوران جشنواره متشکل از محمدرضا دوست محمدى، مهران زمانى، مجید عباسى، منصور مومنى و تهمتن امینیان، بیانیه نهایی هیات‌داوران را قرائت کرد.

در بخشی از این بیانیه آمده است: عدم ورود سایر آثار ارسال‌شده به جشنواره، لزوما به معنى رد شایستگى‌هاى طراحى ایشان نبوده و تنها نتیجه‌اى از تجمیع قضاوت پنج نفره هیات داوران بر اساس معیارهاى انسجام و پیوستگى موثرِ مفهوم اثر با موضوعات فراخوان، خلاقیت در ایده، فرم و تکنیک و اجراى دقیق و حرفه‌اى و توجه به جزییات بوده است. همچنین در گزینش آثار، رشته تخصصى طراح (گرافیک دیزاین، نقاشى، کاریکاتور، تصویرگرى و عکاسى) تعیین‌کننده نبوده، بلکه موفقیت اثر براى توصیف موضوع انتخاب شده براى ارایه مفهوم، مدنظر بوده است. (متن کامل بیانیه را اینجا بخوانید.)

اعلام اسامی برگزیدگان

این گزارش می‎افزاید: بر اساس نظر هیات‌داوران جشنواره، سینا سنکار، پریا لرستانى و زینب عسگرى مقام‌های برتر این جشنواره را به‌دست آوردند.

همچنین آثار حبیب ایلون، محمدجواد جمشیدى، رشید رهنما، حسین شیشه‌گر، محبوبه کاوه، گلناز محمودى و مرجان نصرتى شایسته تقدیر معرفی شدند.

برنامه‌های جدید بانک سامان در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی

در حاشیه این مراسم، بانک سامان برنامه‌های جدید خود در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی را اعلام کرد.

نخستین قرارداد، حمایت از جدیدترین اثر لوریس چکناواریان موسیقی‌دان مشهور ایرانی برای نگارش سمفونی ایران بود. قرارداد دیگر نیز حمایت بانک سامان از عظیم قیچی‌ساز رکورددار صعود موفق به قلل بالای 8000 متر جهان، برای فتح آخرین قله باقی‌مانده در فهرست صعودهای این ورزشکار و ورود ایران به باشگاه «هشت‌هزار تایی‌ها» بود که به امضا رسید.

گفتنی است این مراسم از طریق سرویس “استوری لایو” شبکه اجتماعی اینستاگرام به صورت زنده پخش می‌شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.