آسان خرید بانک تجارت چیست؟ (+ مزایای عضویت )

بانک تجارت در راستای ارائه خدمات مطلوب و ارتقای قدرت خرید هموطنان گرامی، برای اولین بار در سیستم بانکی کشور اقدام به راه اندازی شبکه آسان خرید نموده است. دارندگان تجارت کارت که در این شبکه عضو شوند، می توانند تا سقف اعتبار تعیین شده ، انواع کالا و خدمات مورد نظر خود را از فروشگاهها و مراکز طرف قرارداد این طرح به صورت قسطی و به همان قیمت نقدی خریداری نمایند.

عصر بانک؛  مزایای عضویت در شبکه آسان خرید برای خریداران کالا و خدمات موارد زیر است:

 

 

1-افزایش قدرت خرید برای دارندگان تجارت کارت عضو شبکه آسان خرید

 

2-خرید کالا و خدمات به قیمت نقدی و پرداخت وجه در اقساط6تا10ماهه بدون پرداخت سود

 

3-شروع پرداخت اقساط یک ماه پس از انجام خرید

 

4-برخورداری از متنوع ترین سبد کالا و خدمات شامل خرید لوازم منزل ، پوشاک، بهداشت و درمان ، خدمات گردشگری، تفریحی ، فرهنگی ، بیمه و…..

 

5-پرداخت حق عضویت شبکه آسان خرید به میزان 2 درصد اعتبار تخصیص یافته به صورت قسطی

 

6-برداشت ماهیانه اقساط از حساب معرفی شده بدون حضور مشتری

 

7-برخورداری از خدمات گسترده بانک تجارت

 

مزایای عضویت در شبکه آسان خرید برای فروشندگان کالا و خدمات

 

1- افزایش حجم فروش و سرعت معاملات و در نتیجه سودآوری بیشتر

 

2- تضمین واریز اقساط خریدهای انجام شده در سررسید مربوطه توسط بانک تجارت

3- ارائه اطلاعات و نشانی فروشگاه و شرکت های عضو شبکه در سایت بانک تجارت جهت اطلاع رسانی به اعضاء شبکه آسان خرید و عموم افراد جامعه

4- تامین تسهیلات سرمایه در گردش برای ارایه دهندگان کالا و خدمات عضو شبکه در صورت نیاز آنها

 

· اشخاص حقیقی با مراجعه به شعبه دارنده حساب و تکمیل فرم های مربوطه می توانند در شبکه آسان خرید عضو شوند. ·

 

شرکت ها و سازمانها می توانند با مراجعه به شعب بانک و پس از امضاء قرارداد ،کارکنان خود را جهت عضویت در شبکه آسان خرید به بانک تجارت معرفی نمایند.

 

ضمانت پرداخت اقساط خرید کارکنان سازمانها و شرکتها در سررسید به عهده سازمان مربوط می باشد.

 

نحوه تخصیص اعتبار و خرید کالا و خدمات در شبکه آسان خرید

 

· کلیه اشخاص حقیقی می توانند با مراجعه به شعب بانک تجارت و افتتاح یکی از انواع حسابهای قرض الحسنه جاری، پس انداز یا سپرده های سرمایه گذاری کوتاه مدت و بلند مدت و قرار دادن سپرده خود به عنوان تضمین تا 95%مانده حساب خود تا سقف یکصد میلیون ریال، از اعتبار در شبکه آسان خرید برخوردار شوند.

 

آن دسته از مشتریانی که در حال حاضر نزد بانک تجارت دارای هریک از سپرده های مذکور هستند، می توانند براساس سپرده فعلی خود در شبکه آسان خرید عضو شوند.

 

· کلیه سازمانها، موسسات و شرکتهای دولتی و خصوصی می توانند با عضویت در این شبکه تا سقف5/2برابرحقوق برای هر یک از پرسنل خود برای ایشان در شبکه آسان خرید، اعتبار ایجاد نمایند.

 

· کلیه سپرده گذاران بانک تجارت و کارکنان سازمانهای عضو شده در شبکه آسان خرید از تاریخ تخصیص اعتبار خرید می توانند تا سقف اعتبار تخصیص یافته از فروشگاههای عضو شبکه خریدکنند.

 

· کلیه شرکتها و فروشگاههای ارائه کننده کالا و خدمات با هدف افزایش فروش و ارائه خدمات ویژه به اقشار مختلف جامعه و کارکنان سازمانها و موسسات دولتی و خصوصی می توانند با امضاء قرارداد مربوطه، در شبکه آسان خرید بانک تجارت عضو شوند. بانک تجارت پس از عضویت و نصب پایانه فروش (pos) مربوطه در فروشگاه، بلافاصله اطلاعات مربوط به فروشگاه یا شرکت ارائه کننده کالا و خدمات را از طریق سایت اینترنتی بانک تجارت به نشانیwww.tejaratbank.irبه خریداران عضو شبکه آسان خرید اطلاع رسانی می نماید. خریداران پس از مراجعه به فروشگاه مربوطه و انتخاب کالا یا خدمات مورد نیاز، خرید خود را از طریق کشیدن تجارت کارت در دستگاه کارت خوان ویژه شبکه آسان خرید انجام می دهند

 

سایر موارد

 

· چنانچه متقاضیان عضویت در شبکه آسان خرید دارای تجارت کارت باشند این خدمت بر روی تجارت کارت فعلی آنان فعال می شود،در غیر این صورت، ابتدا باید نسبت به افتتاح حساب تجارت کارت اقدام نمایند.

 

· با توجه به افزایش روز افزون فروشگاهها و مراکز خرید عضو شده در شبکه آسان خرید، خریداران عضو این شبکه می توانند آخرین اطلاعات مربوط به این فروشگاهها را از طریق سایت اینترنتی بانک تجارت به نشانیwww.tejaratbank.irدریافت نمایند.
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.