مجمع عمومی عادی سالیانه بانک سینا کی برگزار می شود؟

مجمع عمومی عادی سالانه بانک سینا روز دوشنبه 29 تیر ماه در محل هتل المپیک تهران برگزار می شود.

عصر بانک؛ به گزارش روابط عمومی بانک سینا، دستور جلسه مجمع عمومی عادی سالانه این بانک که راس ساعت 15 روز یاد شده برگزار می شود شامل استماع گزارش هیئت مدیره در خصوص عملکرد سال مالی منتهی به 29 اسفند 1393، استماع گزارش حسابرس و بازرس قانونی در خصوص صورت های مالی مربوط به عملکرد سال مالی منتهی به 29 اسفند 1393، بررسی و تصویب صورت های مالی مربوط به عملکرد سال مالی منتهی به 29 اسفند 1393و اتخاذ تصمیم نسبت به تقسیم سود خواهد بود.

 

بر اساس این گزارش، در این جلسه نسبت به انتخاب حسابرس مستقل و بازرس قانونی بانک برای عملکرد سال مالی منتهی به 29 اسفند 1394 تعیین روزنامه کثیرالانتشار برای درج آگهی های بانک و سایر مواردی که در صلاحیت مجمع عمومی عادی سالانه باشد تصمیم گیری خواهد شد.

بدین منظور از کلیه سهامداران بانک سینا دعوت می شود به منظور اخذ برگ ورود به جلسه در تاریخ 24 تیر ماه 1394در ساعات اداری، با در دست داشتن برگ سهام و ارائه مدرک شناسائی معتبر، به مدیریت سرمایه گذاری و امور مجامع بانک به نشانی تهران، خیابان مطهری، بعد از میرعماد، پلاک 187، طبقه اول مراجعه نمایند. 

ضروری است مستندات موید نمایندگی و وکالت، ولایت یا قیمومیت در تاریخ تعیین شده فوق، قبل از تاریخ تشکیل مجمع عمومی به رویت مدیریت سرمایه گذاری و امور مجامع بانک، جهت اخذ برگ ورود به جلسه برسد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.