مجمع عمومی بانک قرض الحسنه رسالت برگزار شد

مجمع عمومی عادی سالیانه بانک قرض الحسنه رسالت برای سال مالی منتهی به 29 اسفند ماه سال1396 با حضور بیش از 56درصد سهامداران در محل ساختمان مرکزی این بانک برگزار شد.

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی بانک قرض الحسنه رسالت، جلسه این مجمع با حضور مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بانک، نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار و نماینده حسابرس و بازرس قانونی همچنین با ترکیب هیأت رئیسه مجمع (علی سلطانی چاکینی به عنوان رئیس مجمع، حسن امیری خانمکانی ناظر اول، محمد کمساری بنانی ناظر دوم و مجتبی قادرنظری منشی جلسه) برگزار شد.

 

در ابتدای مجمع مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت با ارائه گزارشی از عملکرد بانک گفت: توسعه بانکداری اجتماعی و ارائه خدمات غیرحضوری یکی از مهمترین ماموریت های بانک است و خوشبختانه تاکنون موفقیت های چشمگیری در این مدل بانکداری حاصل شده است.

 

محمدحسین حسین زاده پرداخت 89درصد تسهیلات غیرحضوری در استان تهران را نمونه ای از ارائه خدمات غیرحضوری در این بانک عنوان کرد و افزود: 99درصد این تسهیلات از طریق اعتبارسنجی مرآت پرداخت شده است.

 

وی سال 98 را نقطه عطف بانکداری اجتماعی بانک قرض الحسنه رسالت برشمرد و گفت: با جدیت افق1400و بانکداری بدون شعبه را در دستور کار قرار داده ایم.

 

در این مجمع صورت های مالی برای سال مالی منتهی به 29/12/1396مورد تایید وتصویب قرار گرفت.

  خدمات پیشخوان مجازی بانک قرض‌الحسنه رسالت
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.