ثبت نام همراه بانک و اینترنت بانک تجارت در سامانه خدمات غیرحضوری

سامانه خدمات غیرحضوری بانک تجارت چیست؟ در این سامانه، بانک تجارت امکان ثبت نام غیرحضوری همراه بانک و اینترنت بانک تجارت و همچنین تغییر رمزهای این دو سرویس را در بستر اینترنت فراهم کرده و به این ترتیب دیگر نیازی به حضور مشتریان در شعب این بانک برای بهره مندی از این خدمات نخواهد بود.
سامانه خدمات غیرحضوری بانک تجارت

مشتریان در صورتی که دارای کارت فعال بانک تجارت و رمز دوم کارت باشند،از طریق سامانه خدمات غیرحضوری میتوانند عملیات زیر را انجام دهند:

1. ثبت نام در سامانه همراه بانک

مشتری در صورتی که  دارای کارت بانک تجارت و رمز دوم (رمز دوم کارت) باشد از طریق تکمیل فرم و ورود اطلاعات کارت، شماره ملی و شماره تماس می‌تواند به صورت غیرحضوری نسبت به ثبت نام حساب متصل به کارت خود در سامانه همراه بانک اقدام نماید.

2. ثبت نام در سامانه اینترنت بانک

مشتری در صورتی که دارای کارت بانک تجارت و رمز دوم (رمز دوم کارت) باشد از طریق تکمیل این فرم مانند روش بالا می‌تواند به صورت غیرحضوری نسبت به ثبت نام حساب متصل به کارت خود در سامانه اینترنت بانک اقدام نماید.

3. فراموشی رمز خدمات نوین

مشتری می‌تواند از طریق تکمیل فرم این بخش، به صورت غیرحضوری نسبت به تغییر رمز خدمات اینترنت بانک/همراه بانک تجارت اقدام نماید.

به این منظور مشتریان می‌توانند با مراجعه به  https://my.tejaratbank.ir  و ثبت اطلاعات تجارت کارت خود نسبت به ثبت نام، دریافت رمز و همچنین تغییر رمز اینترنت بانک و موبایل بانک اقدام کنند.

  انعقاد تفاهم‌ نامه بانک تجارت با شرکت پروازکاران
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.