اینفوگرافیک/ چگونه با اپلیکیشن صاپ بدون کارت بانکی و کارتخوان پرداخت کنیم؟

اپلیکیشن صاپ متعلق به بانک صادرات است و کاربران با داشتن یک گوشی هوشمند می‌توانند به خدمات متنوع بانکی و پرداخت آن دسترسی داشته باشند.

برای استفاده از خدمات متنوع اپیکیشن صاپ کافی است آخرين نسخه اپلیکیشن را دريافت و نصب کنید و پس از ثبت نام و عضویت در سامانه، از  سه طریق نام کاربری و رمز عبور، اثر انگشت و  یا تشخیص صورت وارد اپلیکیشن شوید.

اپلیکیشن «صاپ» از تلفن‌های همراه هوشمند و تبلت با سيستم عامل‌ Android یا iOS پشتيبانی کرده و تنها با در اختیار داشتن رمز دوم کارت بانکی می‌توانيد فعاليت‌های روزمره مالی خود را بدون محدودیت زمانی و مکانی در محیطی امن و با کاربری آسان انجام دهید.

دانلود اپلیکیشن صاپ

برای استفاده از اپلیکیشن صاپ می‌توانید فایل راهنمای آن را اینجا بخوانید.

خدمات اپلیکیشن صاپ

اپلیکیشن صاپ دارای خدمات متنوعی از جمله انتقال وجه کارت به کارت از مبدأ بانک‌‌های عضو شتاب از جمله بانک صادرات ایران، پرداخت قبوض مختلف، گزارش تراکنش، خدمات گردشگری مانند خرید بلیط هواپیما، رزرو هتل و … .، خريد و صدور بيمه‌نامه‌ی آنلاين بدون نیاز به حضور در نمایندگی‌ها، خدمات پس از فروش سایپا و ایران‌خودرو، نیکوکاری، نگهداری تراکنش‌های پرکاربرد، رمز ساز پویا و دسترسی به موبایل بانک صادرات و حالا استفاده از کیف پول و پرداخت از طریق QR  کد است.

قابلیت‌های جدید اپلیکیشن صاپ

با رونمایی از کیف پول و QRکد اپلیکیشن صاپ، کاربران این اپلیکیشن از کارت فیزیکی بانکی و کارتخوان بی نیاز می‌شوند. در اینفوگرافیک زیر قابلیت‌های جدید صاپ آمده است:

خدمات اپلیکیشن صاپ

 

  ​اپلیکیشن صاپ رتبه اول بیشترین نرخ رشد نصب در سال ٩٨ را کسب کرد

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید