فعال‌سازی غیرحضوری اینترنت بانک و موبایل بانک سینا

در این گزارش روش فعال‌سازی غیرحضوری اینترنت بانک و موبایل بانک سینا آورده شده اشت.

بانک سینا، در راستای تامین نظر مشتریان گرامی و به منظور تکمیل خدمات بانکداری الکترونیک، امکان فعال‌سازی و بازیابی نام کاربری و رمز عبور نرم افزارهای اینترنت بانک و همراه بانک سینا به صورت غیر حضوری فراهم کرد.

بدون نیاز حضوری؛ اینترنت بانک و موبایل بانک سینا را فعال کنید

امکان فعال‌سازی غیر حضوری اینترنت بانک و موبایل بانک سینا به جهت کمک به کاهش مراجعات حضوری مشتریان و انجام سریع، امن و آسان خدمات بانکی مدنظر آنها انجام شده که بر این اساس، دارندگان شماره مشتری در این بانک می‌توانند به صورت غیر حضوری نسبت به ثبت نام جهت فعال‌سازی سامانه‌های مذکور یا بازیابی نام کاربری و رمز عبور خود اقدام نمایند.

فعال‌سازی غیرحضوری اینترنت بانک و موبایل بانک سینا

همچنین برای استفاده از این امکان، مشخصات متقاضی شامل کدملی و شماره موبایل وی باید در سیستم بانک ثبت شده باشد. با تمهیدات اندیشیده، مشتریان علاوه بر استفاده از رمز دوم پویا، با رمز ایستای خود نیز می توانند این خدمت را فعال نمایند.

مشتریان می توانند با مراجعه مستقیم به وبسایت بانک سینا به نشانی https://sinabank.ir و کلیک بر روی منوی اینترنت بانک، زیرمنوی ثبت نام اینترنت بانک/موبایل بانک، از این امکان استفاده نمایند.

با فعال‌سازی اینترنت بانک و موبایل بانک سینا خدمات متنوعی را شامل دریافت موجودی، انتقال وجه، خرید شارژ و اینترنت، پرداخت قبوض، پرداخت اقساط، مسدودی کارت و مدیریت چک را می توان انجام داد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.