آینده پرداخت‌های بدون تماس از طریق کارت مجازی

حجم تراکنش‌های کارت مجازی تا سال 2027 از 121 میلیارد خواهد گذشت.

به گزارش گروه تحقیق و ترجمه عصربانک؛ یک مطالعه جدید نشان می‌دهد که تعداد تراکنش‌های کارت مجازی، یعنی شماره‌های کارتی که به‌طور تصادفی به یک حساب پرداخت متصل می‌شوند، تا سال ۲۰۲۷ از ۱۲۱ میلیارد در سراسر جهان فراتر خواهد رفت. این افزایش نشاندهنده رشد 340 درصدی نسبت به 28 میلیارد سال 2022 است.

بر اساس پیش‌بینی‌ها افزایش ادغام کارت‌های مجازی با خدمات کیف‌پول‌های دیجیتال موجود، مانند Apple Pay  و Google Pay، با بهره‌برداری از پایگاه‌های کاربری قابل‌توجه موجود در این کیف پول‌های دیجیتال، این رشد را پیش می‌برد.

آینده پرداخت‌های بدون تماس از طریق کارت‎های مجازی

این تحقیق نشان می‌دهد که تعداد تراکنش‌های مجازی دنیا از طریق روش‌های پرداخت موبایلی از 5 میلیارد در سال 2022 به 53 میلیارد در سال 2027 خواهد رسید و پذیرش کارت‌های مجازی در پرداخت‌های بدون تماس سرعت می‌گیرد.

این تحقیق این کارت‌های مجازی را محرک اصلی بازار برای پذیرش پرداخت‌های بدون تماس توسط کاربران در اقتصادهای در حال توسعه سریع مانند هند می‌داند.

این قابلیت به کشورهای در حال توسعه اجازه می‌دهد تا تقاضای بازار را برای  پرداخت سریع و ساده در میان جمعیت‌های بدون بانک برآورده کنند.

کارت‌های مجازی با سایر روش‌های پرداخت، مانند کارت‌های سنتی بدون تماس و کدهای QR، رقابت سختی دارند.

با این حال، این گزارش پیش‌بینی می‌کند که ماهیت امن این نوع کارت، تقاضا را در بازاری که به طور فزاینده‌ای از امنیت برخوردار است، هدایت کند.

ایالات متحده بزرگترین بازار

علاوه بر این، این گزارش پیش‌بینی می‌کند که ایالات متحده تا سال 2027 ،71 میلیارد دلار از درآمد کارت مجازی B2B را به خود اختصاص دهد که این رقم 72 درصد از سهم جهانی را تشکیل می‌دهد.

پیش‌بینی می‌شود که استفاده روزافزون از این کارت‌ها در بخش مراقبت‌های بهداشتی کلیدی برای پیشبرد این رشد خواهد بود.

 

منبع paymentscardsandmobile
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.