قرعه‌ کشی حساب‌ های قرض‌ الحسنه بانک ملی ایران؛ با ۵۰۰ هزار ریال موجودی

متقاضیان و مشتریان بانک ملی ایران می توانند با افتتاح حساب و یا تکمیل موجودی به مبلغ 500 هزار ریال تا پایان مرداد ماه در قرعه‌کشی این دوره از حساب‌ های قرض‌ الحسنه پس انداز بانک ملی ایران شرکت کنند.

بنابر اعلام بانک ملی ایران، 1307 فقره کمک هزینه خرید خودرو به ارزش یک میلیارد ریال جایزه ویژه این دوره از قرعه کشی است.

همچنین 1307 فقره کمک هزینه خرید جهیزیه هر یک به ارزش 500 میلیون ریال در کنار 1307 فقره کمک هزینه سفر به کربلای معلی هر یک به ارزش 150 میلیون ریال و 1307 فقره کمک هزینه سفر به مشهد مقدس هر یک به ارزش 100 میلیون ریال برای شرکت کنندگان در قرعه کشی در نظر گرفته شده است.

1307 فقره کمک هزینه تحصیلی هر یک به ارزش 50 میلیون ریال نیز بخش دیگری از جوایز چهل و سومین دوره قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک ملی ایران است.

در این دوره از قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک ملی ایران 854 هزار و 572 فقره جایزه نقدی هر یک به ارزش 2 میلیون ریال به برندگان تخصیص یافته است.

داشتن حداقل موجودی 500 هزار ریالی در روز قرعه‌کشی، فعال بودن حساب و حفظ حداقل موجودی حساب به مدت سه ماه یا 90 روز متوالی در طول دوره قرعه‌کشی و یا از زمان آخرین مهلت افتتاح حساب یا تکمیل موجودی، شرایط لازم برای شرکت حساب‌ها در قرعه‌کشی و اعطای جوایز در این دوره از قرعه‌ کشی حساب‌ های قرض‌ الحسنه پس انداز بانک ملی ایران خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.