از پرداخت درون برنامه ای ایکس تا پشتیبانی از رمزارزها

ماسک در جریان یک گفتگوی صوتی با «کتی وود» از راه اندازی سرویس پرداخت ایکس خبر داد.

براساس مصاحبه جدید ایلان ماسک با «کتی وود» از شرکت ARK Invest، انتظار می‌رود تا سرویس پرداخت درون‌برنامه‌ای شبکه اجتماعی ایکس در اواسط سال ۲۰۲۴ راه‌اندازی شود، هرچند پشتیبانی از رمزارز‌ها توسط آن احتمالاً در زمان دیگری صورت خواهد گرفت.

ماسک در یک گفتگوی صوتی با «کتی وود» از شرکت ARK Invest گفت که انتظار دارد خدمات پرداخت ایکس تا «اواسط سال آینده» به‌طور کامل راه‌اندازی شود و این شرکت در انتظار تأیید چندین ارائه‌دهنده خدمات مالی باشد. ثروتمندترین فرد روی زمین همچنین گفت که امیدوار است پرداخت‌های درون برنامه‌ای این شبکه اجتماعی زودتر راه‌اندازی شود، اما فرآینده‌های وابسته به امور اداری این موضوع را تحت فشار قرار داده است.

مالک ایکس همچنین گفت که از هیچ مانع بازدارنده‌ای که ممکن است باعث رد‌شدن درخواست‌های این شرکت شود اطلاعی ندارد و ایکس به‌طور کلی در ارائه تمام اسناد لازم «کمی تأخیر» داشته است.

پشتیبانی از رمزارز‌ها توسط سرویس پرداخت ایکس

بسیاری از دوست‌داران ارز‌های دیجیتال در حال حاضر امیدوار هستند تا ماسک رمزارز‌های مورد علاقه آن‌ها مانند دوج‌کوین یا بیت‌کوین را به سرویس پرداخت ایکس اضافه کند. با این حال، مدیرعامل تسلا تاکنون هیچ اشاره‌ای به این موضوع نکرده است.

ماسک همچنین اخیراً گفته بود که اکنون به سختی زمانی را صرف فکر کردن در مورد ارز‌های دیجیتال می‌کند، اما علی‌رغم بی‌تفاوتی ظاهراً جدید او نسبت به ارز‌های دیجیتال، تسلا هنوز حدود ۱۴۸ میلیون دلار بیت کوین در اختیار دارد و همچنین غول خودروسازی به مشتریان خود اجازه می‌دهد تا کالاهایشان را از طریق دوج‌کوین خریداری کنند.

علاوه بر این، شرکت ساخت‌و‌ساز تونل ماسک، یعنی The Boring Company نیز به مشتریان خود اجازه داده است تا هزینه جابه‌جایی از طریق سیستم حمل‌و‌نقل لاس وگاس را با دوج‌کوین پرداخت کنند.

ماسک از زمان تصاحب توییتر و با تغییر نام آن به ایکس، به‌دنبال توسعه و ارائه اپلیکیشنی برای همه‌چیز بوده است و ارائه سرویس‌های پرداخت تنها بخشی از برنامه‌های آینده او برای این شبکه اجتماعی محسوب می‌شود.

منبع: دیجیاتو

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.