کیف های پول‌ میلیونر بیت کوین چه میزان است

بیت‌کوین از ابتدای سال، شاهد افزایش قیمت قابل‌توجهی بوده و سال ۲۰۲۴ را با روندی صعودی آغاز کرده است. این افزایش قیمت بیت‌کوین به ایجاد حجم قابل توجهی از کیف‌های پول‌ میلیونر بیت‌کوین شده است.

بر اساس داده‌های شرکت تحقیقاتی کایکو، روزانه کمتر از ۲۰۰۰ کیف پول میلیونر بیت‌کوین ایجاد می‌شود و جالب توجه این است که رقم منتشرشده هنوز بسیار کمتر از دوره ۲۰۲۱  است، زمانی که روزانه بیش از ۴۰۰۰ کیف پول ثبت شد. همچنین این شرکت تحقیقاتی ادعا کرد که در آخرین دوره افزایشی روزانه، بیش از ۲۰۰۰ کیف پول به ۱۰ میلیون دلار رسیدند.

کایکو خاطرنشان کرد که کاهش سرعت در این چرخه بازار محتمل است زیرا سرمایه جدید هنوز با قدرت کامل وارد بازار نشده است همچنین احتمالا نهنگ‌های بزرگ همچنان از چرخه بازار قبلی نیز سود می‌برند.

علاوه بر این، کایکو ادعا کرد نهنگ‌ها، دارایی‌های خود را به جای کیف پول شخصی، در کیف پول حضانتی ذخیره می‌کنند که می‌تواند دلیل دیگری برای کاهش تعداد کیف‌های پول‌ میلیونر بیت‌کوین باشد، با این حال، انتظار می‌رود این کیف پول‌های میلیونر بیت‌کوین با پیشرفت روند صعودی همچنان به رشد خود ادامه دهند.

تحلیلگران کریپتو مانند رکت کپیتال پیش‌بینی کردند که این بازار صعودی در سپتامبر یا اکتبر سال آینده به اوج خود می‌رسد؛ انتظار می‌رود عواملی مانند تایید صندوق‌های قابل معامله در بورس اتریوم باعث افزایش بیشتر ارزش بیت‌کوین و آلت‌کوین‌ها شود.

همچنین انتظار می‌رود توکن‌های رمزنگاری بیشتری در این چرخه، دارای صندوق قابل معامله در بورس شوند، به‌ویژه با تایید صندوق‌های اتریوم، سرمایه بیشتری به فضای کریپتو سرازیر خواهد شد. در همین حال، پیش‌بینی می‌شود انتخابات ایالات‌متحده نیز تاثیر مثبتی بر این بازار صعودی بگذارد، زیرا دونالد ترامپ قبلا موضع خود را در مورد ارزهای دیجیتال تایید کرده است.

به نقل از کریپتو، همچنین برآورد می‌شود در این دوره افزایشی نسبت به دوره‌های قبلی، میلیونرهای ارزهای دیجیتال بیشتری ایجاد کنند که با افزایش سطح پذیرش این دسته از توکن‌های رمزنگاری در  چرخه بازار ساخته شوند. این روند، منجر به افزایش تعداد میم کوین‌های ایجاد شده روزانه می‌شود و سرمایه‌گذاران کریپتو به‌طور انبوه از تجارت این سکه‌ها پول نقد می‌کنند.

مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال در حال حاضر ۲.۵۳ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل  ۰.۵۸ درصد کمتر شده است. در حال حاضر ۵۲.۷۴ درصد کل بازار ارزهای دیجیتال در اختیار بیت‌کوین است که ۰.۳۵ درصد کاهش روزانه را ثبت کرده است.

حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۷۴.۶۷ میلیارد دلار است که ۹.۱۹ درصد کاهش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز در حال حاضر ۵.۲۱ میلیارد دلار است که  ۶.۹۷ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال  بوده و حجم تمام سکه‌های پایدار اکنون ۷۰.۵۲ میلیارد دلار است که ۹۴.۴۴ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال را تشکیل می‌دهد.

به‌روزرسانی قیمت ارزهای دیجیتالی (تا ساعت ۸:۳۵ دقیقه به وقت شرقی)

این رده حاوی تغییرات قیمتی ۱۰ ارز دیجیتالی بزرگ از نظر ارزش بازار است.

۱- بیت‌کوین

قیمت: ۶۷ هزار و ۵۷۹.۵۱ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱.۲۲ درصد کاهش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱.۷۲ درصد کاهش

۲- اتریوم

قیمت: ۳۷۷۹.۰۸ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۶۳ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۳۳ درصد افزایش

۳- تتر

قیمت: ۰.۹۹۹۲ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۴ درصد کاهش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۶ درصد کاهش

۴- بایننس کوین

قیمت: ۵۹۴.۹۵ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۴۲ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر:  ۱.۳۳  درصد کاهش

۵-  سولانا

قیمت: ۱۶۶.۹۳ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۱۶ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱.۵۲ درصد کاهش

۶- یو اس دی کوین

قیمت: ۱.۰۰ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۲ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۱درصد افزایش

۷-  ریپل

قیمت: ۰.۵۱۹ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۲۸ درصد کاهش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر ۳.۳۸ درصد کاهش

۸- دوج کوین

قیمت: ۰.۱۵۹۴ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته ۰.۰۲ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۳.۰۲ درصد کاهش

۹-  کاردانو

قیمت: ۰.۴۴۸۲ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۲ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر:  ۳.۳۳ درصد کاهش

۱۰- تون کوین

قیمت: ۶.۲۸ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته:  ۱.۹۴ درصد کاهش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۹۷ درصد کاهش

/ایسنا

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.