کیوسک بانکی هوشند(STM)، محصول جدید ایران ارقام

برای اولین بار در ایران کیوسک بانکی هوشمند یا Smart Teller Machine در سبد محصولات جدید شرکت ایران ارقام قرار گرفت.

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی شرکت ایران ارقام ؛کیوسک بانکی هوشمند در زمره نسل جدیدی از دستگاه های سلف سرویس بانکی به شمار می آید که بر مبنای نیاز مشتری و زیرساخت های هر بانک، می توان امکان ارائه خدمات متنوع بانکداری دیجیتال را روی آن پیاده سازی کرد. کیوسک بانکی هوشمند (STM) به دلیل انعطاف پذیری و پیکره بندی خاص و قابلیت ارتقای نرم افزاری، طیف گسترده ای از نیازهای مشتریان را برآورده می کند.

 

بر اساس این گزارش کیوسک بانکی هوشمند یکی از مهمترین ابزارها در طرح تحول و بازآفرینی شعب بانک ها و آماده سازی بانک ها برای ورود به عصر بانکداری دیجیتال است.از مهمترین عملکرد اصلی کیوسک بانکی هوشمند میتوان به صدورکارت بانکی و کارت هدیه به صورت 24*7افتتاح حساب بانکی ، بستن حساب بانکی ، ارائه خدمات بانکی غیرنقدی(انتقال وجه داخلی و شتابی، خدمات کارت، خدمات بدون کارت وصورتحساب…)، ارائه خدمات پرداخت(پرداخت قبض، خرید شارژ، شارژ کارت و…) و پرداخت و بازپرداخت تسهیلات با کارت‌های داخلی و شتابی برای تسهیلات (داخلی)اشاره کرد.

 

بر اساس نظر کارشناسان حوزه فن آوری کیوسک بانکی هوشمند نسبت به دیگر محصولات این حوزه مزایایی مانند تحقق همه انتظارات از خدمات غیرنقدی خودپرداز، افتتاح و بستن حساب بانکی به صورت 24*7و سرعت مناسب در ارائه خدمات به مشتری دارد که آن را از دیگر دستگاههای از این دست متمایز می سازد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.