برندگان جوایز طرح «بسیار سفر باید بُرد» باشگاه مشتریان بانک آینده مشخص شدند

قرعه‌کشی جوایز ششمین طرح باشگاه مشتریان بانک آینده، با نام «بسیار سفر باید بُرد»، با حضور بازرسان تعیین شده از طرف بانک آینده و شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا برگزار و برندگان خوش شانس 3 سفر به کشور برزیل با یک نفر همراه، 5 سفر به قاره اروپا با کشتی کروز و 360 جایزه دیگر این طرح مشخص شدند.

عصر بانک؛طرح «بسیار سفر باید بُرد»، به منظور گسترش فرهنگ بهره‌برداری از بانکداری نوین و نیز ایجاد یک تجربه جدید برای هموطنان گرامی از سوی بانک آینده و شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا به مرحله اجرا درآمد.

 

این طرح، از تاریخ 22 اردیبهشت ماه سالجاری، همزمان با نیمه ماه شعبان آغاز شده وتا تاریخ 10 شهریور ماه جاری مصادف با عید سعید قربان، ادامه داشت. مشتریان محترم در این زمان فرصت داشتند تا بر اساس نوع سپرده بانکی، تراکنشهای بانکداری الکترونیکی و نگهداشت مبلغ سپرده، امتیاز کسب کنند و با کسب حداقل 500 امتیاز در قرعهکشی جوایز این طرح شرکت کنند.

سازوکارامتیازدهی و شرکت در قرعهکشیهای باشگاه مشتریان بانک آینده به گونهای طراحی شده است که مشتریان میتوانند مقدار مشخصی از امتیاز را به منظور شرکت در قرعه کشی هر دوره استفاده کنند و مابقی امتیاز خود را ذخیره کرده و در دورههای آینده تاپایان سال 1396 به منظور افزایش امتیاز و شانس برنده شدن خود، استفاده کنند.

در زمان برگزاری این دوره، سه طرح تشویق کوتاه مدت با عناوین«باشگاه خیراندیشان»، «مشتریان بانک آینده، دوستان خوب محیطزیست» و «هدیه بخر، هدیه ببر» برگزار شده است.

جوایز این دوره از باشگاه مشتریان 368 سفر و کمک هزینه سفرهای داخلی و خارجی بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده اسامی برندگان به سامانه اینترنتی باشگاه مشتریان بانک آینده به نشانی اینترنتی:www.ba.efarda.ir مراجعه نمایید.

  با خوددریافت بانک آینده بدون نیاز به شعبه پول واریز کنید+آدرس
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.