اطلاعیه شماره 11 بانک صادرات ایران درخصوص سپرده‌گذاران تعاونی منحله میزان

بانک صادرات ایران ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و فرارسیدن نوروز باستانی به عموم هموطنان با صدور اطلاعیه شماره 11 در خصوص سپرده گذاران تعاونی منحله میزان، تعیین تکلیف سپرده های تا مبلغ 5 میلیارد ریال را از 19 فروردین ماه سال آتی آغاز می کند.

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران در اطلاعیه این بانک آمده است؛ به‌ موجب مصوبه هیأت مدیره بانک صادرات ایران در راستای ایفای رسالت اجتماعی و به منظور رفع نگرانی‌های سپرده‌گذاران تعاونی منحله میزان مقرر شده است، سپرده‌گذاران تعاونی مزبور که براساس گزارش کارشناسان مالی دادگستری تا مبلغ پانصد میلیون تومان (پنج میلیارد ریال) سپرده دارند، از روز شنبه مورخ 1396/01/19 به شرح جدول ذیل به شعب بانک صادرات ایران مراجعه و مبادرت به افتتاح حساب سپرده بلندمدت یک‌ساله کنند. درضمن سود پرداختی به سپرده‌ها ماهیانه و براساس نرخ‌های بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.

 

بنابراین سپرده‌گذاران به شرح ذیل و براساس آخرین عدد سمت راست کد ملی و با در دست داشتن اسناد و مدارکی که دلالت بر سپرده‌گذار بودن ایشان در تعاونی منحله میزان دارد و به تأیید کارشناسان مالی دادگستری و هیأت تصفیه تعاونی میزان رسیده، می‌توانند به شعب این بانک مراجعه و مبادرت به افتتاح حساب سپرده بلندمدت یک‌ساله کنند. درضمن براساس مصوبه ستاد تدابیر ویژه مبلغی که سپرده‌گذاران می‌توانند از حساب خود در این مرحله برداشت نمایند. حداکثر معادل 15 درصد مبلغ سپرده می‌باشد. بدیهی است بقیه مبلغ سپرده وفق ضوابط و مقررات بانکی موجود در پایان مدت سپرده‌گذاری قابل دریافت توسط سپرده‌گذاران می‌باشد.

 اطلاعیه شماره 11 بانک صادرات ایران درخصوص سپرده‌گذاران تعاونی منحله میزان

شایان ذکر است در مورد سپرده سایر سپرده گذاران متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.