کتاب “مجموعه قوانین و مقررات نظام پولی و بانکی” با حمایت بانک دی منتشر شد

کتاب “مجموعه قوانین و مقررات نظام پولی و بانکی” که کتابی مرجع و کامل در صنعت بانکداری محسوب می‌شود با حمایت بانک دی منتشر شد.

عصر بانک؛به گزارش اداره کل روابط عمومی بانک دی، آگاهی و دسترسی تصمیم‌گیران، مدیران و کارشناسان فعال در صنعت بانکی به مجموعه کامل و منسجمی از قوانین، مقررات و ضوابط مرتبط با ماموریت‌های نظام پولی و بانکی کشور؛ می‌تواند زمینه‌ساز استفاده از توانمندی‌ها، پتانسیل‌ها و به اشتراک‌گذاری دانش بانکداری در جهت کاهش خطاهای تصمیم‌گیری و استفاده حداکثری از تمامی ظرفیت‌های این صنعت شود.

 

با توجه به اهمیت انتشار کتابی مرجع که در برگیرنده این موضوعات باشد؛ بانک دی همزمان با فرمان مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و ابلاغ آن از سوی رییس جمهور در زمینه تدوین برنامه جامع اصلاح نظام بانکی با همکاری پژوهشکده پولی و بانکی نسبت به حمایت از انتشار کتاب “مجموعه قوانین و مقررات نظام پولی و بانکی” اقدام کرد.

 

این کتاب تلاش دارد تا با بررسی اسناد بالادست ناظر بر ماموریت‌های نظام پولی و بانکی، ارکان و ساختار نظام پولی و بانکی؛ قوانین، مقررات و سیاست‌های مرتبط امکان درک و شناخت بهتر فضای صنعت بانکداری را برای دست‌اندرکاران این حوزه فراهم آورد.

 

کتاب مجموعه قوانین و مقررات نظام پولی و بانکی تدوین و تنقیح سعید جلالی در 792 صفحه و شمارگان هزار نسخه در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته است.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.