تلفیق کارت سوخت با عابر بانک

رئیس کانون جایگاه‌داران سوخت کشور درباره تلفیق کارت سوخت با کارت بانکی گفت: در استفاده از این طرح علاوه بر صرفه‌جویی در هزینه‌ها زمینه برای تسهیل سوخت‌رسانی در کشور فراهم می‌شود.

عصر بانک؛ناصر رئیسی‌فر رئیس کانون جایگاه‌داران سوخت کشور درباره سرنوشت کارت سوخت هوشمند گفت: سامانه کارت سوخت به هیچ عنوان حذف نخواهد شد چرا که اطلاعات و آمار خودروها توسط این کارت حاصل می‌شود بنابراین باید تدبیری اندیشیده شود تا با ارائه کاربردهای جدید انگیزه بیشتری برای استفاده از آن ایجاد کرد.

 
وی تصریح کرد: انجمن جایگاه‌داران سوخت کشور پیشنهادی مبنی بر تلفیق کارت سوخت با کارت‌های عابربانک یا شبکه شتاب به وزارت نفت ارائه دادند که به موجب آن افراد می‌توانند در حین سوخت‌گیری از کارت بانکی خود استفاده نمایند.
 
رئیسی‌فر ادامه داد: با توجه به اینکه شرکت ملی پخش برای تجهیز سامانه از تجهیزات گران قیمت استفاده کرده است بنابراین برای جلوگیری از هزینه‌ های اضافی تلفیق کارت سوخت با کارت بانکی باید جدی گرفته شود.
 
 رئیس کانون جایگاه‌داران سوخت کشور به فواید این کارت اشاره کرد و گفت: در صورت اجرایی کردن این طرح علاوه بر کاهش نقدینگی، افزایش گردش بانکی و تجارت الکترونیکی و همچنین تأثیری در ارائه سوخت‌رسانی بهتر فراهم می‌شود .
 
همچنین چالشی که بین جایگاهدار و مصرف‌کننده در هنگام سوخت‌گیری وجود داشت کاهش پیدا می‌کند و با این روش امنیت در جایگاه‌های کشور ایجاد می‌شود.
 
 
/باشگاه خبرنگاران
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.