تعداد تراکنش های پایانه های فروش بانک صادرات ایران

مجموع تعداد تراکنش‌های بانکی دستگاه‌های پایانه فروش متصل به حسابهای بانک صادرات ایران در مردادماه سالجاری نسبت به مقطع زمانی مشابه در سال قبل ٣٨ درصد رشد را نشان می‌دهد.

عصر بانک؛ به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک در راستای افزایش سطح دسترسی مردم به ابزارهای نوین بانکی و کاهش هزینه‌ها، ترافیک و آلودگی هوا، توسعه  این ابزارها را در اولویت قرارداده است. آمارهای عملکردی حاکی از آن است که تعداد تراکنش¬های پایانه های فروش متصل به حسابهای این بانک در مرداد ماه ٣٨ درصد رشد نسبت به مقطع زمانی مشابه در سال٩٣ را نشان می دهند.

همچنین گزارش یاد شده بیانگر رشد ١٥ درصدی  تعداد کل تراکنش‌های سیستم سپهر در مرداد ماه سال جاری نسبت مقطع مشابه در سال قبل می باشد که این میزان رشد حاکی استقبال بیشتر مردم از خدمات نوین این بانک است.

گفتنی است این بانک با ٤٤١ هزار مشتری اینترنتی با میانگین حدود ١١ میلیون تراکنش در ماه با رشد ٢١درصدی، تعداد ٤١٠هزار و ٢٦٥ دستگاه پایانه فروش (کارتخوان) متصل به حسابهای بانک صادرات ایران با  حدود ٤٤میلیون تراکنش در ماه و صدور حدود ٤٧ میلیون انواع کارتهای الکترونیک به عنوان بزرگترین بانک خصوصی کشور نقش بسزایی در ترویج بانکداری نوین دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.