کاهش قیمت اوراق تسهیلات مسکن به زیر 70 هزار تومان

قیمت اوراق حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن به محدوده 606 تا 700 هزار ریال افت کرد.

عصر بانک؛ معامله گران فرابورس ایران در روز جاری، 392 میلیون و 720 هزار ورقه بهادار به ارزش 920 میلیارد و 200 میلیون ریال را خرید و فروش کردند و آیفکس هم با کاهش 6.8 واحدی نسبت به روز گذشته روی عدد 731.56 ایستاد.

 
در حالی که امروز هلدینگ خاورمیانه با خرید و فروش 7 میلیون و 90 هزار سهم به ارزش 21 میلیارد و 300 میلیون ریال، بیشترین حجم و ارزش معاملات را در اختیار گرفت، قند شیروان، زغال سنگ پروده طبس و بیمه نوین بییترین افزایش قیمت را تجربه کردند و بیشترین افت قیمت نصیب بیمه میهن، گسترش تجارت و سرمایه ایرانیان و باغمیشه شد.
 
همچنین، نماد پتروشیمی مارون بیشترین تاثیر منفی را بر( شاخص فرابورس) آیفکس داشت و نماد شرکت های ذوب آهن اصفهان، گروه پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان، بانک دی، توسعه خدمات دریایی وبندری سینا، پالایش نفت تهران، قاسم ایران و سرمایه گذاری مسکن تهران پربیننده ترین نمادهای امروز فرابورس بودند.
 
طبق این گزارش، صندوق سرمایه گذاری اعتماد آفرین پارسیان بیشترین حجم معاملات( صندوق های قابل معامله) ETF را با خرید و فروش 4 میلیون و 800 هزار سهم رقم زد و داد و ستد 28 هزار و 743 ورقه مرابحه سه ماهه مگا موتور در صدر معاملات اوراق با درآمد ثابت قرار گرفت.
 
 
/باشگاه خبرنگاران
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.