اولین صندوق امانات موسسه اعتباری کوثر افتتاح شد

موسسه اعتباری کوثر درراستای تکمیل زنجیره عرضه خدمات شایسته به مشتریان ارجمند ؛ با استفاده از پیشرفته‌ترین و مجهزترین امکانات امنیتی مکان امنی را برای آسودگی خاطر مشتریان فراهم نموده‌ تا بتوانند اشیا قیمتی، اسناد و مدارک با ارزش خود را با آسایش خیال در آن نگهداری کنند.

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی موسسه اعتباری کوثر ؛ با حضور دکتر رضایی مدیرعامل موسسه ، جواد فهیمی پور قائم مقام  مدیر عامل و جمعی از معاونین، مدیران ، کارکنان شعبه رسالت ، جمعی از مشتریان، تجار و کسبه ،  اولین صندوق امانات موسسه اعتباری کوثر در شعبه رسالت تهران به دست مشتریان افتتاح شد.

 

دکتر رضایی در مراسم افتتاح این صندوق، هدف از راه‌اندازی این صندوق را ارزش‌آفرینی هر چه بیشتر برای مشتریان ارجمند دانست و خاطرنشان کرد: راه اندازی صندوق امانات به منظورحفظ منافع و فراهم نمودن رضایت مشتریان و همچنین در راستای ارائه خدمات نوین و تکمیل زنجیره عرضه خدمات شایسته به مشتریان صورت گرفته است.

مشتریان گرامی می توانند به یکی از شعب موسسه که در آن حساب قرض‌الحسنه یا سپرده سرمایه‌گذاری دارند، مراجعه نمایند تا برای دریافت "صندوق اجاره‌ای"  به یکی از شعب دارای صندوق امانات معرفی گردند.

خاطر نشان می سازد این صندوق در خیابان رسالت  ابتدای خیابان کرمان شعبه رسالت آماده خدمت‌رسانی به شهروندان و مشتریان گرانقدر موسسه است.

 

  – شعبه" رسالت " (بزرگراه رسالت ،نرسیده به کرمان،پ844  تلفن: 26141891  –   26141879  )

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.