تقدیر از روابط عمومی بانک مهر اقتصاد در همایش نقش روابط عمومی در صنعت بانکداری

در نخستین همایش بررسی نقش روابط عمومی در صنعت بانکداری از روابط عمومی بانک مهر اقتصاد تقدیر شد.

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد، در این همایش که با هدف گسترش و تبادل دستاوردهای علمی، پژوهشی و حرفه ای در عرصه روابط عمومی نظام بانکی برگزار گردید، تندیس و لوح سپاسِ همایش به منصور شیخ الاسلامی مدیر کل روابط عمومی بانک مهر اقتصاد اهداء شد.

 

دکتر کمیجانی قائم مقام بانک مرکزی، دکتر حسین عبده تبریزی اقتصاددان و مشاور مدیریت و تامین مالی وزیر راه و شهرسازی، سید مسعود همایونفر رئیس انجمن مدیریت منابع انسانی ایران، دکتر علی اکبر جلالی پدر علم فناوری اطلاعات و استاد ممتاز دانشگاه علم و صنعت ایران، علیرضا امیدوار عضو هیئت مدیره مرکز ترویج حاکمیت و مسئولیت شرکتی، دکتر محمود رضا امینی مدیر عامل موسسه مرور وقایع جهان در این همایش به ارائه مقاله و سخنرانی پرداختند.

 

نقش شبکه بانکی در دوره پساتحریم، اعتمادسازی و مدیریت وجهه نظام بانکی، صنعت بانکداری در فضای مجازی، نقش روابط عمومی در فرهنگ سازی اقتصاد مقاومتی، مسئولیت اجتماعی به عنوان یک استراتژی تجاری و برنامه ارتباطی از موضوعات اصلی همایش نقش روابط عمومی در صنعت بانکداری بود.

 

برگزاری کارگاه های آموزشی خبرنویسی بانکی و مسئولیت اجتماعی، انتشار ویژه نامه و چند رسانه ای نیز از دیگر برنامه های نخستین همایش بررسی نقش روابط عمومی در صنعت بانکداری بود.

 

گفتنی است در این همایش مدیران و کارشناسان روابط عمومی شبکه بانکی در قالب سخنرانی، نشست تخصصی و کارگاه های آموزشی به بحث و تبادل نظر در خصوص چالش ها، موفقیت ها و راه های مقابله با برخی مسائل موجود و در حال ظهور پیش روی صنعت بانکداری از جمله مدیریت وجهه نطام بانکی پرداختند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.