بیش از ٧٦٣ میلیون تراکنش در بانک صادرات بزرگترین بانک خصوصی کشور

​تعداد کل تراکنش های سامانه سپهر بانک صادرات ایران در طی خرداد سال جاری از مرز ٧٦٣ میلیون تراکنش گذشت.

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، مشتریان این بانک در خرداد ماه سال جاری به طورمیانگین روزانه بیش از ٢٤ میلیون تراکنش از طریق سیستم سپهر و در مجموع ٧٦٣ میلیون و ٣١١ هزار تراکنش موفق مالی انجام دادند. این میزان رشد تراکنش نمایانگر استقبال مشتریان از خدمات این بانک می باشد. 

 

براساس این گزارش بانک صادرات ایران در راستای همسویی با بانکداری نوین، جلب رضایت و تامین رفاه و آسایش مشتریان و همچنین صرفه جویی در وقت و هزینه هموطنان از سال ٧٩ نسبت به نصب و راه اندازی سیستم پردازش هوشمند رایانه های (سپهر) درشعب خود اقدام نموده است. با توجه به سرعت، تنوع خدمات، سهولت و امنیت بالای سیستم سپهر، استقبال مردم از این سیستم زیاد بوده به طوری که تا پایان خرداد ماه سال٩٤ حدود بیش از ٤٣ میلیون حساب الکترونیکی توسط هموطنان درشعب این بانک افتتاح شده است.

گفتنی است تعداد کل تراکنشهای سیستم سپهر در پایان خرداد ماه سال ٩٤ در مقایسه با ماه مشابه سال قبل حاکی از ٢٧ درصد رشد می باشد همچنین میانگین روزانه تعداد تراکنشهای سیستم سپهر در مقطع مزبور حاکی از ٢٧ درصد رشد می باشد.

گفتنی است بانک صادرات ایران با ٢٦٠٠ شعبه در سراسر کشور، ٤٢٤ هزار و٢٦٢ دستگاه پایانه فروش متصل به حسابهای این بانک، ٤٢٨ هزار مشتری اینترنتی و ارایه خدمات متنوع و به روز بانکی، به عنوان بزرگترین بانک بورسی کشور نقش بسزایی در ارتقاء خدمات بانکداری الکترونیکی و نهادینه شدن فرهنگ بانکداری نوین در جامعه دارد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.