رویکردهای نوین بانک رفاه کارگران چیست؟

بانک رفاه کارگران متناسب با شرایط بین المللی و با اتخاذ رویکردهای مطلوب بانکداری در راستای جلب رضایت بیش از پیش مشتریان، حوزه های بین الملل و بخش ارزی خود را تقویت می کند.

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران، در جلساتی که با حضور دکتر علی صدقی مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و مسئولان امور بین الملل این بانک برگزار شد، استفاده همه جانبه از ظرفیت و توان بانک برای افزایش سهم بازار ارزی،‌ افزایش درآمدهای کارمزدی و حضور فعال و همه جانبه در بازارهای بین المللی در دستور کار این بانک قرار گرفت.

 

دکتر علی صدقی مدیرعامل بانک رفاه کارگران گفت: بانک رفاه کارگران برای مواجهه با شرایط ادامه تحریم ها و دوران پسا تحریم برنامه های راهبردی جداگانه ای تدوین کرده و در زمان بروز هر یک از این شرایط، از راهبرد مناسب استفاده می کند.

در این جلسات فرشید فرخ نژاد عضو هیات مدیره ناظر بر حوزه بین الملل بانک رفاه کارگران نیز بر لزوم بازاریابی وسیع و جذب مشتریان اعتباری فعال در بخش ارزی تاکید کرد.

این عضو هیات مدیره بانک رفاه تحرک بخش ارزی بانک را در گرو هم افزایی و تعامل موثر بین واحدهای اجرایی،‌ ارکان اعتباری،‌ امور بین الملل و شرکت صرافی بانک خوانده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.