نشست سه‌جانبه سککوک، بانک ملی و فولاد مبارکه در اصفهان

جلسه مسئولان سککوک و بانک ملی استان اصفهان با حضور محمد نور آزادی و معاونان اداره امور شعب بانک ملی استان اصفهان و فردوس باقری مدیرعامل سککوک برگزار شد، راهکارهایی برای عملیاتی و اجرایی شدن سککوک در بانک ملی تدوین شد.

عصر بانک؛جلسه مسئولان سککوک و بانک ملی استان اصفهان با حضور محمد نور آزادی و معاونان اداره امور شعب بانک ملی استان اصفهان و فردوس باقری مدیرعامل سککوک برگزار شد، راهکارهایی برای عملیاتی و اجرایی شدن سککوک در بانک ملی تدوین شد.

 

همچنین در جلسه دیگری که در شرکت فولاد مبارکه اصفهان با حضور مدیران ارشد بانک در استان و کارخانه فولاد مبارکه با حضور جوانبخت معاون اقتصادی فولاد مبارکه و مدیران اجرایی آن مجموعه تشکیل شد، کارکردها و مزایای پلتفرم سککوک در کاهش هزینه های تامین مالی مشتریان و خود مجموعه، برای مسئولان فولاد مبارکه تشریح و به سوالات حاضران در جلسه پاسخ داده شد.

 

مسئولان فولاد مبارکه اصفهان ضمن استقبال از رویکرد جدید بانک ملی در تامین مالی بنگاه ها،  عنوان کردند که پلتفرم سککوک می‌تواند برای مشتریان فولاد مبارکه جذابیت بسیاری داشته باشد و درخواستی برای نشست دست‌اندرکاران سککوک با مشتریان فولاد مبارکه از سوی آنها ارائه شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.