نگاهی به هم پات ایران کیش

اوایل سال 95 بود که از محصول MPOS یا هم پات ایران کیش رونمایی شد. محصولی که بارها در نمایشگاه های مختلف به نمایش در آمد . ایران کیش نخستین شرکتی بود که موفق به کسب مجوز های لازم در عرصه این محصول شده و آن را وارد بازار کرد.

عصر بانک؛ M-POS یا هم پات نسخه جدید کارتخوان فروشگاهی محسوب می شود که از طریق اتصال به موبایل یا تبلت و… امکان انجام تراکنش بانکی را ایجاد کرده است.

 

درواقع هم پات ایران کیش، برگرفته از یک نرم افزار قابل نصب بر روی دستگاه های موبایل و یا تبلت درقالب سیستم های مبتنی براندروید و IOS و برای پرداخت های الکترونیک هستند، پذیرنده، مغازه دار یا فروشنده از طریق این نرم افزار و همین طور یک دستگاه مشابه با موبایل که در کنار نرم افزار قرار گرفته است می تواند عملیات پرداخت انجام دهد.

 

استفاده ازاین مدل کارتخوان، برای اشخاصی که دارای مشاغل سیارهستندکاربرد عملیاتی بیشتری دارد چرا که حمل و نقل این دستگاه به راحتی انجام می شود.دستگاه هم پات ایران کیش این امکان را فراهم می کند تا با وارد کردن کارت مشتری و رمز و سپس ارتباط بین نرم افزار موبایلی (نصب شده برروی موبایل یا تبلت) فرایند تراکنش صورت بگیرد.در کنار آن محصولات فراوانی می توانند با ارتباط با MPOS های ایران کیش به تولید برسند .به عبارتی علاوه براینکه از MPOS می توان به عنوان یک محصول فروشگاهی استفاده کرد  با کمک آن، نرم افزارهای دیگری نیز قادر خواهند بود مورد بهره برداری قرار گیرند.پایانه های M-POS  ایران کیش هزینه ای به مراتب ارزانتر از پایانه های موجود دارند. هزینه آموزش کاربران به سبب فراگیری در به کارگیری تبلت ها و تلفن های هوشمند تا حد زیادی کاهش خواهد داشت. این محصول فرصت بسیار مناسبی برای شرکت های پرداخت ایجاد می کند تا در چارچوب کاهش‌ در هزینه های مربوط به رسید تراکنش(حذف رسید کاغذی) اقدام کنند ، افزایش سرعت انجام تراکنش و سیار بودن هم پات موجب کارایی آن شده است .امکان ارسال رسید توسط پیامک و یا ایمیل نیز وجوددارد . گفتنی است MPOS های ایران کیش از بعد نرم افزاری از امنیت بسیار ایده آلی برخوردار هستند. 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.