نسخه جدید موبایلت در دسترس قرار گرفت

نسخه لایت (PWA) جدید اپلیکیشن موبایلت با قابلیت‌های جدید در دسترس قرار گرفت.

عصر بانک؛به گزارش سامان رسانه، تیم توسعه‌دهنده اپلیکیشن موبایلت با هدف بهبود خدمات‌رسانی به کاربران، قابلیت‌های جدیدی به نسخه لایت (PWA) این نرم‌افزار اضافه و این نسخه را در اختیار کاربران قرار داد.

 

بر این اساس، نسخه لایت (PWA) اپلیکیشن موبایلت، تمامی قابلیت‌های موجود در نسخه اصلی این اپلیکیشن اعم از داشبورد، انتقال وجه، مدیریت کارت‌های بانکی و سپرده‌ها، پرداخت کلیه قبوض خدماتی و خرید شارژ و سایر خدمات را در اختیار دارد.
گفتنی است، کاربرانی که از بستر iOS استفاده می‌کنند برای بهره‌برداری از نسخه یادشده نیاز به دانلود و نصب این اپلیکیشن ندارند و می‌توانند با مراجعه به آدرس http://app.mobillet.ir از طریق مرورگر Safari موبایل خود، از خدمات موبایلت استفاده کنند. اتفاقی که باعث می‌شود، کاربران خدمات پایدارتری را نسبت نسخه‌های نصبی دریافت کنند.
در همین حال، هم‌زمان با عرضه نسخه لایت (PWA) جدید، تیم توسعه‌دهنده موبایلت نسخه 1.35 این اپلیکیشن را نیز در دو بستر iOS و Android عرضه کرد که در این نسخه علاوه بر برخی تغییرات ظاهری، امکان ورود با رمز یک‌بارمصرف فراهم‌شده است. از‌این‌رو، کاربرانی که از نسخه‌های نصبی این اپلیکیشن استفاده می‌کنند نیز می‌توانند با مراجعه به مارکت‌های مختلفی نظیر گوگل پلی، بازار، سیبچه، سیب اپ و اناردونی موبایلت خود را به‌روز کنند.
کاربران در صورت نیاز به راهنمایی می‌توانند با مرکز سامان ارتباط به شماره 0216422 تماس و یا با نشانی info@mobillet.ir در ارتباط باشند.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.