قرعه کشی پنجمین جشنواره حساب‌های قرض الحسنه پس انداز بانک آینده

قرعه کشی پنجمین جشنواره حساب‌های قرض الحسنه پس انداز بانک آینده، برگزار شد.

عصر بانک؛مراسم قرعه کشی جوایز پنجمین جشنواره حساب‌های قرض الحسنه پس انداز بانک آینده، 30 مهرماه سال جاری، در سالن همایش بین المللی کتابخانه ملی، با حضور اعضای هیأت نظارت بر قرعه کشی بانک‌ها (نمایندگان دادستان کل کشور و بانک مرکزی ج.ا.ایران)، مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره، معاونان و مدیران و برخی روسای شعب و مشتریان برگزار و برندگان خوش شانس این دوره از قرعه کشی، مشخص شدند.

در پنجمین دوره از قرعه کشی حساب‌های قرض الحسنه پس انداز بانک آینده، به پاس قدردانی از نیت خیرخواهانه سپرده گذاران قرض الحسنه، 100 (یکصد) جایزه یک میلیارد ریالی (یکصد میلیون تومان) کمک هزینه خرید واحد مسکونی و ده ها هزار جایزه نفیس و ارزنده دیگر، منجمله، کمک هزینه خرید لوازم خانگی تولید داخلی و صنایع دستی، با ارزش میلیاردها ریال، برای سپرده گذاران در نظر گرفته شده بود که با مشخص شدن برندگان در این مراسم، این جوایز به زودی به آنها اهدا می‌شود.
اسامی اعلام شده، شامل برندگان قطعی جوایز یاد شده می‌باشد.
یادآوری می‌نماید؛ طرح افتتاح حسابهای قرض الحسنه پس انداز بانک آینده، تا پایان شهریور ماه 1398، ادامه داشت که مورد استقبال چشمگیر حدود یک میلیون و ششصد هزار نفر از هموطنان خیراندیش و ارجمند قرار گرفت.
شایان ذکر است؛ دارندگان حسابهای قرض الحسنه پس انداز موجود، در صورت حفظ و افزایش موجودی خود، در قرعه کشی سال 1399 نیز، شرکت داده می‌شوند.
مشتریان گرامی، برای اطلاع از اسامی برندگان می‌توانند به تارگاه رسمی بانک آینده، به نشانی: www.ba24.ir و شعب این بانک مراجعه نمایند.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.