برگزاری آیین تکریم و معارفه مدیر عامل موسسه اعتباری کوثر وابسته به بانک سپه

آئین تکریم و معارفه مدیر عامل موسسه اعتباری کوثر وابسته به بانک سپه با حضور اعضاء هیئت مدیره، هیئت عامل، مدیران شعب استان ها، اعضاء هیئت مدیره پست بانک ایران و مدیران ارشد نیروهای مسلح برگزار شد.

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی موسسه اعتباری کوثر وابسته به بانک سپه؛ جواد فهیمی پور سرپرست موسسه در آغاز این مراسم ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس اظهار داشت: با توجه به بانک محور بودن اقتصاد کشور رسالت سنگینی برعهده نظام بانکی کشور بوده و در این مسیر فعالان صنعت بانکداری باید با برنامه ریزی صحیح، حفظ وحدت و یکپارچگی و ارزش آفرینی برای اعتلای نظام اقتصادی کشور گام بردارند.

 
وی با قدردانی از همکاری مدیران و کارکنان در طول فعالیت خود در موسسه و تبریک انتصاب اعضاء هیئت مدیره و مدیرعامل جدید کوثر گفت: از همه همکاران گرامی می‌خواهم همانطور که بنده را در این مسئولیت خطیر همراهی کردند از این پس مدیر عامل جدید را یاری کنند تا موسسه کوثر بتواند همگام با تغییرات پیش رو به موفقیت‌های هرچه بیشتر و به جایگاهی والاتر دست یابد. بنده برای مدیر عامل جدید که مسئولیت بسیار مهم و در واقع سختی را برعهده گرفته‌اند، آرزوی موفقیت می‌کنم.
 
کوثر ره صدساله را ده ساله طی می کند
 
دکتر غلامحسین صباغی مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره جدید موسسه اعتباری کوثر وابسته به بانک سپه برگزاری این مراسم را بهانه ای برای پاسداشت از تلاش های دکتر عیسی رضایی به عنوان موسس و جواد فهیمی پور سرپرست سابق موسسه دانست و ابراز امیدواری کرد که با توکل به خداوند متعال و استفاده از ظرفیت های این بانک، از جمله سرمایه انسانی جوان و توانمند، ماموریت  واگذار شده را به نحو شایسته انجام دهد.
 
صباغی در ادامه ضمن اولویت دادن به ارایه خدمات متنوع به جامعه هدف و ارزش آفرینی برای مشتریان؛ "انجام ماموریت پیوستن بانک های وابسته به نیروهای مسلح در بانک سپه " را تسهیل در تحقق زودهنگام آرمان و چشم انداز کوثر در جهت ارایه خدمات بانکی به جامعه حداکثری اعلام کرد و گفت: کوثر با پیوستن به بانک سپه عملا ره صد ساله را طی یک دهه می پیماید.
 
 مدیر عامل موسسه اعتباری کوثر تصریح کرد: رویکرد کنونی نظام بانکی و به تبع آن اولویت اینجانب؛ شفافیت صورت های مالی، کاهش دارایی های منجمد و هزینه های عملیاتی و خدمات بانکداری الکترونیک با جهت دهی به بانکداری دیجیتال و تامین مالی کسب و کارهای نوین می باشد.  
 
کوثر باید به دنبال فرصت سازی باشد
 
دکتر عیسی رضایی موسس و پیشکسوت موسسه اعتباری کوثر وابسته به بانک سپه با اشاره به و فراز و نشیب های فرآیند شکل گیری کوثر گفت: در شرایط کنونی کوثر باید به دنبال فرصت سازی باشد و در تحقق اهداف طرح ملی ادغام تلاش نماید.
 
وی افزود: باید قدر فرصت ها را دانست و با برنامه ریزی  و بهره گیری از امکانات و ظرفیت ها در مسیر پیش روی حرکت کرد.
 
دکتر رضایی اظهارداشت: مسیر ادغام در حال پیشرفت است و نیروهای جوان، متعهد و متخصص موسسه کوثر به عنوان یک ظرفیت بالقوه در ساختار جدید بانک سپه می توانند نقش آفرین باشند.
 
تحول سازمانی در کوثر به خوبی صورت پذیرفته است
 
دکتر عیسی کاظم نژاد رئیس هیئت مدیره موسسه اعتباری کوثر وابسته به بانک سپه ضمن تشکر از مدیران و همکاران این موسسه در ادوار مختلف گفت: موسسه اعتباری کوثر را همانند یک نهال می دانم که بذر آن به صورت صحیح در یک بستر مناسب کاشته شده است و در حال حاضر به یک درخت تنومند تبدیل شده و میوه های آن کارکنان موسسه می باشند.
 
وی با اشاره به عملکرد جواد فهیمی پور وی را مدیری اخلاق‌گرا معرفی کرد و افزود: امیدوارم با مدیریت جدید بسترهای لازم جهت شناسایی کانال‌های درآمدی بیشتر برای بانک و ارائه خدمات بهتر به مشتریان فراهم گردد.
 
وی تصریح کرد: لازمه تحول سازمانی تلفیق نیروی انسانی متخصص با تکنولوژی روز است که این امر در موسسه کوثر به خوبی صورت پذیرفته است.
 
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به الگوی هزینه و درآمد شعب خواستار تلاش و حرکت پویایی مدیران و کارکنان موسسه کوثر در راستای مدیریت هزینه و درآمد شد.
 
رئیس هیئت مدیره موسسه اعتباری کوثر با تاکید بر ضرورت تنوع ارایه خدمات به مشتریان اظهارداشت: موسسه کوثر در مسیر پویایی سازمانی باید نسبت به تسهیل فرآیند ارایه خدمات و محصولات و ارزش آفرینی برای مشتریان اقدام نماید.
 
 کاظم نژاد با اشاره به مدل عملیاتی طرح ادغام گفت: فرآیندهای اجرایی طرح ادغام با محوریت بانک سپه در حال انجام است و مسیر ترسیم شده را گام به گام طی می نماید.
 
وی در پایان برای دکتر غلامحسین صباغی مدیرعامل جدید موسسه اعتباری کوثر وابسته به بانک سپه در انجام ماموریت  محوله آرزوی توفیق نمود.
 
در پایان این مراسم با حضور اعضاء هیئت مدیره موسسه کوثر از تلاش های دکتر عیسی رضایی به عنوان موسس، جواد فهیمی پور سرپرست سابق موسسه و مجید عبدی دبیر سابق هیئت مدیره تقدیر گردید.
 
 گفتنی است، مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل موسسه اعتباری کوثر از طریق سامانه آموزش مجازی آنلاین کوثر به صورت ویدئو کنفرانس در سطح ستاد استان ها پخش شده است.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.