بازدید مدیران ارشد شرکت ایران کیش از سایت تولید شرکت توسن‌تکنو+ فیلم

یکشنبه 31 شهریورماه 1398، مدیرعامل، اعضای هیئت‌مدیره و جمعی از مدیران ارشد شرکت‌ کارت اعتباری ایران کیش از سایت تولید شرکت توسن‌تکنو در شهرک صنعتی کاسپین قزوین بازدید کردند.

عصر بانک؛این بازدید با حضور پیمان منعم‌طبری مدیرعامل، رضا قربی عضو هیئت‌مدیره، فرزانه جنیدی مشاور عالی مدیرعامل در امور مالی، شهره آقابابایی معاون کسب‌وکارهای نوین، محمدرضا امامی معاون مالی، رضا محمدی معاون امور پذیرندگان، وحید حجتی معاون توسعه بازار، بهزاد علی‌پور معاون IT، فرهنگ فیض‌بخش مدیر نگهداری و تعمیرات، احسان کریمی مدیر مستقل امنیت و پروژه شاپرک، اسماعیل نادربیگی مدیر تعمیرات، نادر رحمانی مدیر مالی شرکت کارت اعتباری ایران کیش و محمد مظاهری مدیرعامل، حمید همتی قائم‌مقام مدیرعامل، جمشید آزاده قائم‌مقام معاون فروش و امور مشتریان، جمشید آزاده قائم‌مقام معاون فروش و امور مشتریان، امید شاهرخی مدیر تولید سخت‌افزار و نیز جمعی از مدیران و سرپرستان شرکت توسن‌تکنو برگزار شد.

در ابتدای این بازدید محمد مظاهری مدیرعامل شرکت توسن‌تکنو ضمن خوش‌آمدگویی به مهمانان و تشکر از حضور آن‌ها در این سایت تولید، توضیحاتی اجمالی در خصوص راه‌اندازی این سایت تولید ارائه کرد.
در ادامه غزاله‌سادات طباطبائی سرپرست فروش راهکارهای پرداخت این شرکت، فعالیت‌ها و راهکارهای بانکی و پرداخت تولیدشده توسط توسن‌تکنو را معرفی کرده و تجارب عملیاتی این شرکت را در پیاده‌سازی راهکارها برای بانک‌های بزرگ و مطرح کشور برشمرد.
امید شاهرخی مدیر تولید سخت‌افزار شرکت توسن‌تکنو در بخشی دیگر به بیان توضیحاتی در خصوص فرآیندهای تولید و کنترل کیفیت محصولات در این سایت پرداخت و ویژگی‌های کلیدی سایت تولید توسن‌تکنو را بیان نمود.
مدیران ارشد شرکت کارت اعتباری ایران کیش سپس با ورود به بخش مهندسی محصول توسن‌تکنو با روند طراحی و مهندسی محصولات جدید این شرکت آشنا شدند. بخش کنترل کیفیت قطعات پیش از تولید، بخش دیگری از این بازدید بود که طی آن مهمانان با روش‌های کنترل کیفیت و ارزیابی اجزاء و قطعات مورد استفاده در تولید کارتخوان‌های پرداخت و ماشین‌های دریافت و پرداخت وجه نقد آشنا شدند.
در ادامه، خط تولید پایانه کارتخوان S800 و همچنین ماشین‌های دریافت و پرداخت بانکی توسن‌تکنو مورد بازدید قرار گرفت. راهکار جامع ماشین دریافت و پرداخت بانکی یا ATMR توسن‌تکنو در حال حاضر بیش از 90 درصد سهم بازار این محصول را در کل کشور در اختیار دارد. این محصول به صورت راهکاری جامع در بانک‌ها، فروشگاه‌های بزرگ، مراکز تجاری و … نصب و راه‌اندازی شده و موجب افزایش بهره‌وری بانک‌ها از طریق کاهش هزینه‌های پول‌رسانی و پول‌گذاری شده است.
شرکت کارت اعتباری ایران کیش یکی از شرکت‌های شناخته‌شده‌ و برتر در زمینه‌ی ارائه راهکارهای جامع پرداخت الکترونیک در کشور است. ایران کیش تاکنون همکاری‌های مشترک بسیاری را با شرکت توسن‌تکنو در حوزه ارائه راهکارهای جامع پرداخت الکترونیک در کشور داشته است.
در ادامه فیلمی کوتاه از حاشیه این بازدید را مشاهده می‌کنید.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.