معرفی شرکت نرم‌افزاری داتیس آرین قشم (داتین)

عصر بانک؛ داتین، تا پایان سال 91 به عنوان واحد راهکارهای بانکی شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات پاسارگاد آریان (فناپ) فعالیت می‌کرد که پس از آن، به صورت یک شرکت مستقل در زیر مجموعه هلدینگ فناپ به فعالیت خود ادامه داده است. تولید و راه اندازی راهکار جامع بانکداری متمرکز (Core Banking)، به عنوان نخستین فعالیت این تیم هدف گذاری شده بود که پس از عملیاتی شدن آن در شبکه شعب بانک پاسارگاد، سایر سامانه‌های بانکی همچون سوییچ پذیرندگی و صادرکنندگی پرداخت، مدیریت کارت، بانکداری مدرن، بانکداری موبایل، سامانه های مستقل تحلیلی و مشتری محور و سامانه های برنامه ریزی منابع سازمانی نیز به سبد محصولات داتین افزوده شد.

 

راهکار جامع بانکداری متمرکز (Core Banking) داتین یک سیستم بانکی جامع، انعطاف پذیر، قوی و نوآورانه است که تمامی نیازهای شبکه بانکی را پوشش می دهد. ماژولار عمل کردن سامانه‌های بانکی ما این امکان را به مشتریان می‌دهد که آنها بر حسب نیاز خود، از راهکار بروز و جامع داتین یا زیرمجموعه‌های آن بهره مند شوند. 
 
 
مشتریان داتین طیف وسیعی از سازمان‌ها، شرکت‌ها، بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری دولتی و خصوصی را تشکیل می‌دهند و از مهمترین آنها می‌توان به بانک‌های سپه، پاسارگاد، رفاه کارگران، گردشگری، توسعه تعاون، سرمایه و قرض‌الحسنه رسالت، شرکت های توسعه سرمایه پیشگامان پویا (زیرمجموعه بانک ملی ایران)، پرداخت الکترونیک پاسارگاد، تجارت الکترونیک ایران خودرو، فناپ تک و بیمه‌های پاسارگاد، کوثر  و حکمت اشاره کرد.
 
برخی از راهکارها و محصولات داتین:
 
راهکار جامع بانکی
 
راهکار تحلیلی
 
راهکار مشتری‌محور
 
راهکار بانکداری دیجیتال
 
راهکار سازمانی   
 
راهکار جامع پیوستن به شبکه های پرداخت هوشمند (EMV)
 
راهکار بیمه گری
 
خدمات زیرساخت
 
خدمات مشاوره
 
آدرس سایت: https://www.dotin.ir/

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید