همایش فصلی مدیران بیمه دی برگزار شد

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی بیمه دی؛ در این همایش محمدرضا کشاورز مدیرعامل بیمه دی ضمن تأکید بر انسجام سازمانی عنوان کرد: هدف از برگزاری این همایش تبیین ارزش ها و اهداف سازمان و هم اندیشی در این باره است. ما به دنبال اثر گذاری هستیم.

 
وی ضمن اشاره به دستاوردهای مثبت بیمه دی در چهارماهه نخست سال جاری افزود: اگرچه شرکت هم اکنون در وضعیت خوبی به سر می‌برد، اما نیاز به تلاش و  دقت بیشتری داریم.
 
مدیرعامل بیمه دی قرارداد درمان تکمیلی خانواده معزز شهدا و ایثارگران را یکی از قراردادهای موفق صنعت دانست و گفت: طی دو سالی که این قرارداد در بیمه دی اجرا شده است، یکی از بهترین تجربه‌های صنعت بیمه که قابلیت الگو شدن را دارد در این شرکت رقم خورده است.
 
کشاورز با اشاره به برنامه‌های امید بخشی که در دستور کار قرار گرفته است اظهار کرد: بخشی از این برنامه‌ها در حوزه منابع انسانی و بحث طبقه بندی شغل و شاغل انجام شده است که سعی شد با ساعت‌ها کار کارشناسی نظامی مبتنی بر یک سری متغیرها داشته باشیم تا بتوانیم عدالت و شفاف سازی را در شرکت توسعه دهیم.
 
در ادامه این همایش کارگروه هایی با موضوعات مختلف فنی، مالی و منابع انسانی تشکیل و مسائل و چالش های شرکت به بحث و بررسی گذارده شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید